Kłopot z zajściem w drugą ciążę

Wątek o zdrowiu i medycynie - dla poszukujących porad medycznych, dobrego szpitala czy poradni psychologicznej. Podpowiadamy jak poradzić sobie z chorobą, dzielimy się opiniami na temat lekarzy.
Awatar użytkownika
Leokadia
Posty: 553
Rejestracja: 13 maja 2019, 10:33

Kłopot z zajściem w drugą ciążę

Post autor: Leokadia »

Co może wywoływać takie problemy?
Wiek odpada.
Co jeszcze?
Tutaj https://www.gyncentrum.pl/blog/pl/dlacz ... ejna-ciaze czytałam trochę więcej o tym, jak to wygląda w praktyce.
Ktoś miał podobny problem i udało się go jakoś rozwiązać?
Awatar użytkownika
Poznaniaczek
Posty: 3
Rejestracja: 14 paź 2019, 22:43

Re: Kłopot z zajściem w drugą ciążę

Post autor: Poznaniaczek »

Z tego co czytam to ludzie wypowiadają się pozytywnie o tym. Jak najbardziej warto z czegoś takiego korzystać. Takie jest moje zdanie.
Dom jest ważny. Ale ważniejsze jest mieć kogoś, z kim się można tym domem cieszyć. I by ten ktoś z tobą został, na zawsze...
Awatar użytkownika
Zembala
Posty: 86
Rejestracja: 25 lip 2019, 20:36

Re: Kłopot z zajściem w drugą ciążę

Post autor: Zembala »

To chyba zalezy od kobiety bo moja siostra przykładowo stosowała antykoncepcję hormonalną i po odstawieniu do trzech miesięcy zaszła w ciaże http://antykoncepcjanamiare.pl/jak-szyb ... c-w-ciaze/ To najlepiej iśc z takim problemem do specjalisty. Bo możliwe że moga byc inne przesłanki do tego że nie można zajsc w kolejna ciąże...
Donka

Re: Kłopot z zajściem w drugą ciążę

Post autor: Donka »

Procedura ICSI wymaga nie tylko zaawansowanej technologii, ale również wyjątkowej precyzji i umiejętności embryologów. To połączenie nauki i sztuki embriologicznej pozwala na zapewnienie najwyższej jakości opieki i zwiększenie szans na sukces leczenia. Informacje na temat kwalifikacji specjalistów i procesu ICSI są dostępne na stronie https://www.novum.com.pl/leczenie-niepl ... owej-icsi/ co jest kluczowe dla zrozumienia kompleksowości tej procedury.
ODPOWIEDZ