Medycyna estetyczna - obawiacie się?

Wątek o zdrowiu i medycynie - dla poszukujących porad medycznych, dobrego szpitala czy poradni psychologicznej. Podpowiadamy jak poradzić sobie z chorobą, dzielimy się opiniami na temat lekarzy.
Awatar użytkownika
Leokadia
Posty: 553
Rejestracja: 13 maja 2019, 10:33

Medycyna estetyczna - obawiacie się?

Post autor: Leokadia »

Jestem ciekawa czy przemawia do was medycyna estetyczna, czy to jest coś, czego raczej się obawiacie?
Ja się trochę oswajam, bo widziałam, że na przykład tutaj https://saywowclinic.pl/ mają sporo takich zabiegów, które nie wymagają krojenia czy dźgania igłami.
Nie wykluczam, że z czegoś takiego mogłabym na początek skorzystać.
A jak wy to widzicie?
Jest to coś dla was, czy nie za bardzo?
łukaką

Re: Medycyna estetyczna - obawiacie się?

Post autor: łukaką »

A słyszeliście o czymś takim jak laminowanie rzęs? Właśnie o tym czytam na stronie https://jadoreinstytut.com/warszawa/laminowanie_rzes i zastanawiam się, czy się zapisać. Z tego co wiem, to cały zabieg przeprowadza jedna osoba i nie tylko będę miała piękne, czarne rzęsy, ale je też odżywię i wzmocnię. Na taki efekt liczę, mam nadzieję, że wyjdzie nam dobrze wszystko.
jaśka

Re: Medycyna estetyczna - obawiacie się?

Post autor: jaśka »

Jeśli chciałybyście podjąć się zabiegu, jakim jest oczyszczanie twarzy lublin, to koniecznie wykonajcie go w tej klinice: geneoclinic.pl. Posiadają fantastyczne ceny, a także szeroki zakres ofertowy, związany z zabiegami medycyny estetycznej. Moim skromnym zdaniem po prostu warto tam zajrzeć i zweryfikować, jakie posiadają ceny oraz zabiegi.
Awatar użytkownika
symboliczna
Posty: 92
Rejestracja: 27 cze 2019, 17:37

Re: Medycyna estetyczna - obawiacie się?

Post autor: symboliczna »

Nie obawiam się zabiegów medycyny estetycznej bo chodzę do dobrej, sprawdzonej kliniki https://artederm.pl/ gdzie bardzo troskliwie się mną zajmują tamtejsi specjaliści. Poza tym efekty zabiegów świadczą same za siebie, są bezbolesne i sprawiają że wyglądam dużo młodziej
sylwuśka

Re: Medycyna estetyczna - obawiacie się?

Post autor: sylwuśka »

A czego tu się niby obawiać? Przecież to nie jest nic strasznego. Nawet jeśli jest coś wykonywane za pomocą igły, to i tak zabieg jest robiony pod znieczuleniem miejscowym. Warto tylko pamiętać o tym, aby wybrać sprawdzone miejsce i jak dla mnie to musi być to klinika, w której pracują lekarze. Mam takie jedno swoje sprawdzone miejsce w Częstochowie https://bienkowscyclinic.pl/ :) Specjaliści pracują na sprzęcie najnowszej generacji i ja osobiście na nich się nie zawiodłam :) modelowałam sobie tam sylwetkę, powiększałam delikatnie usta i jestem bardzo zadowolona z efektu ich pracy :)
Ekuś

Re: Medycyna estetyczna - obawiacie się?

Post autor: Ekuś »

Przy wyborze kliniki medycyny estetycznej najważniejsze jest wybranie dobrego lekarza który będzie odpowiedzialny za przeprowadzenie danego zabiegu. Warto sprawdzić co robił wcześnie, jakie ma opinie oraz jakie kursy skończył. Ważne sa opinie byle nie znanym lekarzu - bo tam usuwaja negatywne opinie, co nie wplywa na wiarygodność danego lekarza medycyny estetycznej . Warto zrobić dobrze research.
ODPOWIEDZ