Płatne porady online u specjalistów - tak czy nie?

Wątek o zdrowiu i medycynie - dla poszukujących porad medycznych, dobrego szpitala czy poradni psychologicznej. Podpowiadamy jak poradzić sobie z chorobą, dzielimy się opiniami na temat lekarzy.
Jupiterka

Płatne porady online u specjalistów - tak czy nie?

Post autor: Jupiterka »

Płatne porady online u specjalistów - tak czy nie?
Mam kilka zdrowotnych problemów, z którymi od dłuzszego czasu sobie nie radze, a pomoc lokalnych specjalistów wydaje mi sie dość hmmm okrojona... nie wiem, może to wrażenie, ale potrzebuję dodatkowej porady.

Zauważyłam w największej chyba polskiej bazie lekarzy udzielających porad online tzn tutaj Telemedi:
https://telemedi.com/pl/lp/pilne-konsultacje-medyczne/ że taką zdalną konsultację, np w formie rozmowy video czy telefonicznej można zarezerwować u naprawdę dobrych, takich renomowanych specjalistów z całego kraju w cenie od 99 zł.
Wg was warto?

Mieliście okazję korzystać?
Czy ktoś może podać plusy i minusy, wrażenia?

To wychodzi mi taniej niż jechać na drugi kraniec Polski więc dlatego się nad tym zastanawiam, czy nie spróbować się poradzić, ale nigdy nie robiłam dotąd takiej rezerwacji
Awatar użytkownika
lara
Posty: 210
Rejestracja: 10 lut 2020, 11:32

Re: Płatne porady online u specjalistów - tak czy nie?

Post autor: lara »

Jeżeli chodzi o sprawdzone i szeroko cenione centrum medyczne, to ja ze swojej strony rekomenduję fmclodz.pl/ Co jak co, ale tutaj zawsze człowiek otrzymuje należytą pomoc.
Witek

Re: Płatne porady online u specjalistów - tak czy nie?

Post autor: Witek »

Dla osób zainteresowanych monitorowaniem i poprawą swojego stanu zdrowia, prywatna opieka zdrowotna oferuje programy wellness i promocji zdrowia. Strona https://zdrowie.pzu.pl/ prezentuje różne opcje, które pomagają w utrzymaniu zdrowego stylu życia i zapobieganiu chorobom.
Awatar użytkownika
smutek
Posty: 306
Rejestracja: 15 wrz 2019, 18:14

Re: Płatne porady online u specjalistów - tak czy nie?

Post autor: smutek »

Sama ostatnio poszukiwała sprawdzonego miejsca, w którym mogłabym rozpocząć terapię biorezonansem od https://terapie-biorezonans-warszawa.pl/alergie-2/ . Słyszałam, że jest ona polecana w diagnostyce chorób on niespecyficznych objawach. Dajcie znać, czy wy kiedykolwiek korzystaliście może z takiej metody leczenia i co na ten temat sądzicie.
ODPOWIEDZ