promocja firmy

Wątek o zdrowiu i medycynie - dla poszukujących porad medycznych, dobrego szpitala czy poradni psychologicznej. Podpowiadamy jak poradzić sobie z chorobą, dzielimy się opiniami na temat lekarzy.
Romiś

promocja firmy

Post autor: Romiś »

bardzo lubie polować na wszelkie pormocje i okazje jakie sie pojawiają w sieci.Wyczytałam tutaj https://gazetka-24.pl/black-friday że pojawiają się fajne okazje podczas black friday . Wy polujecie też na takie okazje?
jksał

Re: promocja firmy

Post autor: jksał »

Firmę promuję poprzez wykorzystanie t shirtów z nadrukiem i haftem. Oczywiście patent w takiej formie realizują dla nas http://haftynadrukibds.pl/ , co było doskonałym wyborem - wszystko prezentuje się bardzo okazale.
jerzyń

Re: promocja firmy

Post autor: jerzyń »

Promując firmę zastanówcie się wczęśniej nad tym czy przypadkiem wasz produkt nie jest na tyle unikatowy, ze warto go opatentować :) Jeśli nie jesteście do końca pewni, to zawsze można się w tej kwestii zwrócić po poradę do http://kancelariapatent.pl/ - to kancelaria z Krakowa, jednak z najstarszych kancelarii patentowych. Lata doświadczenia sprawiają, że sfera znaków użytkowych, towarowych, wynalazków czy praw autorskich nie ma przed nimi tajemnic!
łuczak

Re: promocja firmy

Post autor: łuczak »

My z kolei rozpoczęliśmy promocję z użyciem wszywek do ubrań, breloków reklamowych oraz elementów odblaskowych. Wszystkie ze wspomnianych dostarczyła firma https://www.imarsc.pl/o-firmie i to w mega jakości. Cena także całkowicie sprostała moim wymogom - a taka forma promocji absolutnie zwraca na siebie uwagę.
Magaś90

Re: promocja firmy

Post autor: Magaś90 »

jerzyń pisze: ↑23 lut 2021, 20:14 Promując firmę zastanówcie się wczęśniej nad tym czy przypadkiem wasz produkt nie jest na tyle unikatowy, ze warto go opatentować :) Jeśli nie jesteście do końca pewni, to zawsze można się w tej kwestii zwrócić po poradę do http://kancelariapatent.pl/ - to kancelaria z Krakowa, jednak z najstarszych kancelarii patentowych. Lata doświadczenia sprawiają, że sfera znaków użytkowych, towarowych, wynalazków czy praw autorskich nie ma przed nimi tajemnic!
Jak dobry produkt, to warto zastrzec prawa do niego - zawsze to podwyższa wartośc firmy.
ótkany

Re: promocja firmy

Post autor: ótkany »

Ja wykorzystuję w tym celu odzież reklamową. Zaproponowana przez Minicom https://www.minicom.com.pl/odziez/odziez-reklamowa okazała się całkowitym strzałem w 10, który umożliwił mi wypromowanie się w sposób bardzo charakterystyczny/ Głównie poprzez nadruki mieszczące się na odzieży. Takie rozwiązanie faktycznie cieszy i nakłania potencjalnych, nowych klientów do skorzystania z naszych usług. Jak widać, w dzisiejszych czasach nawet najbardziej klasyczne sposoby na promocję wciąż się spisują.
ODPOWIEDZ