Psycholog dla dziecka

Wątek o zdrowiu i medycynie - dla poszukujących porad medycznych, dobrego szpitala czy poradni psychologicznej. Podpowiadamy jak poradzić sobie z chorobą, dzielimy się opiniami na temat lekarzy.
Awatar użytkownika
kalia
Posty: 16
Rejestracja: 08 cze 2019, 11:25

Psycholog dla dziecka

Post autor: kalia »

Szukam dobrego psychologa z Łodzi dla mojej córki. Moja koleżanka poleciła mi Centrum Futurum: http://centrum-futurum.pl/ . Czy znacie to miejsce? Zależy mi na tym, aby był to naprawdę dobry specjalista.
Awatar użytkownika
Zembala
Posty: 86
Rejestracja: 25 lip 2019, 20:36

Re: Psycholog dla dziecka

Post autor: Zembala »

Niedaleko Łodzi bo w Nowym Modlinie jest ośrodek Medox https://medox.org.pl/ Wiem że tam majądoskonale wykwalifikowaną kadrę. Pracują tam certyfikowani specjaliści, posiadający wieloletnie doświadczenie . warto popytać.
Awatar użytkownika
josefina74
Posty: 1
Rejestracja: 09 wrz 2020, 17:46
Lokalizacja: Poznań

Re: Psycholog dla dziecka

Post autor: josefina74 »

Taka terapia jest wskazana, kiedy dziecko wykazuje symptomy mogące świadczyć o trudnościach emocjonalnych, co objawia się niedostosowanym zachowaniem, wpływającym na zaburzenie funkcjonowania.

_______________________________________________
psycholog dzieciecy poznan
Awatar użytkownika
figaro
Posty: 363
Rejestracja: 28 paź 2019, 15:44

Re: Psycholog dla dziecka

Post autor: figaro »

Psychoterapię zapewniła mi https://opplublin.pl/ . Pozwoliła mi wstać na nogi i wziąc się w garść , gdyż problemy były dosyć spore. Ale znów wstaję na nogi!
Aniołek

Re: Psycholog dla dziecka

Post autor: Aniołek »

Skoro to Wasze dziecko potrzebuje wsparcia, to koniecznie powinniście wybierać dla niego najlepszą opiekę. Wiem, że dzisiaj możecie skorzystać ze wsparcia Kliniki PsychoMedic.pl, dlatego też jak najbardziej warto na to postawić. Ja czuję, że powinniście po prostu zadzwonić na 22 253 88 88 i umówić się na wizytę. Dzięki temu nie będziecie musieli dalej obawiać się, że z dzieckiem dzieje się coś złego.
neluś03022

Re: Psycholog dla dziecka

Post autor: neluś03022 »

Odnośnie poradni to warto wybrać się do profesjonalnego ośrodka. Stres, nerwica i depresja to są dosyć częste przypadlosci w dzisiejszych czasach. Z tego tez powodu powinnismy chociaz raz udac sie na rozmowe z odpowiednią osobą. Do tego warto zerknąć na materiały psychologiczne, takie jak te https://www.centrumdobrejterapii.pl/kat ... sobowosci/
Elżbieta

Re: Psycholog dla dziecka

Post autor: Elżbieta »

Tak, to bardzo ważny aspekt. Pamiętajcie, że dzieci przeżywają niektóre emocje inaczej i jeśli nie jesteście w stanie ich zrozumieć, to Wy możecie mieć problem. Właśnie dlatego warto byłoby zajrzeć do https://psychomedic.online/ i skorzystać z pomocy psychologicznej w formie online. Myślę, że może być to dla Was mega ułatwieniem.
Maroń

Re: Psycholog dla dziecka

Post autor: Maroń »

Najmniej stresującą formą terapii dla dziecka będzie terapia online. Dla mojego syna znalazłam panią psycholog online na platformie wetalk. Jest tam wielu znakomitych specjalistów, w tym psychologów dziecięcych. Kontujesz się z nimi tekstowo lub w formie wideo. Można nawet do nich pisać codziennie.
ODPOWIEDZ