Rekonstrukcja kolana

Wątek o zdrowiu i medycynie - dla poszukujących porad medycznych, dobrego szpitala czy poradni psychologicznej. Podpowiadamy jak poradzić sobie z chorobą, dzielimy się opiniami na temat lekarzy.
Awatar użytkownika
Tornados
Posty: 68
Rejestracja: 07 paź 2019, 17:41

Rekonstrukcja kolana

Post autor: Tornados »

Miałem termin na rekonstrukcję więzadła pobocznego kolana na początek czerwca, ale z powodu koronawirusa wszystko odwołane albo poprzesuwane na nie wiadomo kiedy :shock: Przyjdzie mi ratować się za moją prywatną kasę mimo że zus płacę :evil:

Nie mogę bez końca czekać i potrzebuję opinii o prywatnym szpitalu Holsa Med z Katowic https://holsamed.pl/szpital/ , który akurat takie zabiegi też robi. Są dobrzy, wiecie?
Awatar użytkownika
Gustavo
Posty: 49
Rejestracja: 06 wrz 2020, 11:36

Re: Rekonstrukcja kolana

Post autor: Gustavo »

Na Twoim miejscu jednak zdecydowałbym się poczekać. Sam także miałem niedawno rekonstrukcję więzadeł i wiem co to znaczy, a pośpiech może nie dać zbyt pozytywnych efektów. Ważne, by po rekonstrukcji używać odpowiedniej ortezy. Ze swojej strony mogę Ci polecić ofertę Med-Sport https://med-sport.com.pl/product/orteza ... enudyn-ci/ . Korzystałem właśnie z zakupionego u nich produktu i muszę przyznać, że znakomicie się sprawdził.

www omega 3
ODPOWIEDZ