Sposób na hipochondryczkę

Wątek o zdrowiu i medycynie - dla poszukujących porad medycznych, dobrego szpitala czy poradni psychologicznej. Podpowiadamy jak poradzić sobie z chorobą, dzielimy się opiniami na temat lekarzy.
łaga

Re: Sposób na hipochondryczkę

Post autor: łaga »

Nie zawsze można na to sposób znaleźć. Wydaje mi się jednak, że jeśli lekarz, do którego chodzi, ma odpowiednie wyposażenie, jak na przykład oprogramowanie dla gabinetu lekarskiego , to wtedy on sam widzi, że pacjentka zbyt często pojawia się u niego. I w razie czego może przecież zareagować. To przecież jest ważne.
Sławomir

Re: Sposób na hipochondryczkę

Post autor: Sławomir »

Cóż, to bardzo indywidualna kwestia. Tutaj faktycznie odpowiednie wsparcie lekarskie może być kluczem, chociażby aby wyleczyć hipochondrię. Najlepiej zajrzyjcie do https://lekarzebezkolejki.pl/specjaliza ... e/neurolog i zorientujcie się, który specjalista w Waszym regionie mógłby okazać się tutaj szczególnie adekwatny.
Sławomir

Re: Sposób na hipochondryczkę

Post autor: Sławomir »

Czasami faktycznie może się tak zdarzyć, ale pamiętajcie o tym, że przecież niektóre schorzenia są niepodważalne. Jak dla mnie, przecież jasno można stwierdzić chociażby to, jakie daje ospa wietrzna objawy. Tutaj za dużo nie da się oszukać, więc warto być od razu świadomym tego, na co konkretnie liczycie.

piwniczanka woda
ODPOWIEDZ