witaminy B

Wątek o zdrowiu i medycynie - dla poszukujących porad medycznych, dobrego szpitala czy poradni psychologicznej. Podpowiadamy jak poradzić sobie z chorobą, dzielimy się opiniami na temat lekarzy.
Awatar użytkownika
Petra_75
Posty: 1
Rejestracja: 19 lis 2022, 7:50

witaminy B

Post autor: Petra_75 »

Przyjmujecie na co dzień jakieś suplementy z witaminami z grupy B? Wydaje mi się, że mało kto zdaje sobie sprawę, jak te witaminy korzystnie wpływają na nasze zdrowie. Mnie ostatnio w ręce wpadła ryboflawina, która ma działanie wspierające układ nerwowy i wzrok. Jeśli przyjmujecie jakieś suplementy tego typu, to gdzie je zwykle zamawiacie? W jakich sklepach?
sztalera

Re: witaminy B

Post autor: sztalera »

Mam naprawdę wrażenie, że nie można za bardzo się na to wszystko nastawiać, ale jeśli już, to dajcie znać, jak ma wyglądać odpowiednia kwestia witamin. W senie kiedy przyjmować witaminę d i inne suplementy? Chcę zadbać o siebie trochę, a wiem, że to nie będzie takie proste wcale. Czekam na pomysły.
Awatar użytkownika
zero
Posty: 260
Rejestracja: 10 wrz 2019, 23:40

Re: witaminy B

Post autor: zero »

Jeśli zastanawiacie się, czy możecie podać witaminę D swojemu dziecku, zapraszam do przeczytania artykułu https://witaminad.apteo.pl/produkty/. Oprócz merytorycznych wpisów na temat witamin, znajdziecie tam wiele produktów w atrakcyjnych cenach, które warto sprawdzić.
ania5

Re: witaminy B

Post autor: ania5 »

Z wszystkimi suplementami diety trzeba uważać :) Jedynie nie obawiam się przedawkowania witaminy C i magnezu. Jakiś czas temu, przedawkowałam potas i dolegliwości nie były przyjemne :)
ODPOWIEDZ