Ciepłe ubrania

Najnowsze trendy, modne fasony, kolekcje projektantów, opinie o sklepach, dyskusje o branży modowej. Lubisz modę? Dołącz do nas.
Cendi

Ciepłe ubrania

Post autor: Cendi »

Jeśli planujecie kupić sobie jakieś nowe, ciepłe ubrania w związku z tym, że zawitała już do nas jesień, to z czystym sumieniem mogę podzielić się z Wami moim ostatnim ubraniowym odkryciem - a jest nim sklep z ubraniami damskimi Jenefer. Ubrania są naprawdę świetnej jakości, a dla mnie to podstawa. :)
miśśka

Re: Ciepłe ubrania

Post autor: miśśka »

Jeśli ciepłe ubrania, to też przede oczywiście czapki zimowe damskie. Ja ostatnio szukając takich online trafiłam na stronę tego sklepu - https://www.sklep.kochamczapki.pl/pl/me ... e-930.html, są tutaj przepiękne czapki i komplety z szalikiem, więc warto moim zdaniem zajrzeć :)
patiś562

Re: Ciepłe ubrania

Post autor: patiś562 »

Cendi pisze: ↑03 wrz 2021, 12:10 Jeśli planujecie kupić sobie jakieś nowe, ciepłe ubrania w związku z tym, że zawitała już do nas jesień, to z czystym sumieniem mogę podzielić się z Wami moim ostatnim ubraniowym odkryciem - a jest nim ....Jenefer. Ubrania są naprawdę świetnej jakości, a dla mnie to podstawa. :)
Jakie ubrania lubicie?

___
https://zapachowe-zawieszki.pl/
mońka994

Re: Ciepłe ubrania

Post autor: mońka994 »

Cendi pisze: ↑03 wrz 2021, 12:10 Jeśli planujecie kupić sobie jakieś nowe, ciepłe ubrania w związku z tym, że zawitała już do nas jesień, to z czystym sumieniem mogę podzielić się z Wami moim ostatnim ubraniowym odkryciem - a jest nim ... Jenefer. Ubrania są naprawdę świetnej jakości, a dla mnie to podstawa. :)
Muszę koniecznie zerknąć
ODPOWIEDZ