Płatność kryptowalutami

Najnowsze trendy, modne fasony, kolekcje projektantów, opinie o sklepach, dyskusje o branży modowej. Lubisz modę? Dołącz do nas.
Awatar użytkownika
Arya
Posty: 109
Rejestracja: 15 maja 2019, 12:24

Płatność kryptowalutami

Post autor: Arya »

Coraz bardziej popularne stały się kryptowaluty i płatności właśnie ta walutą. Zastanawiam sie czy nie wprowadzić mozliwości takich płatnosci na mojej stronie. Widziałem że tutaj https://bitbaypay.com/pl/rozwiazania/platnosci-online jest taka możliwość. Skoro coraz wiecej osób posługuje się tą walutą to warto wyjść na przeciw ich oczekiwaniom .
Awatar użytkownika
placzmalyplacz
Posty: 61
Rejestracja: 14 wrz 2019, 21:51

Re: Płatność kryptowalutami

Post autor: placzmalyplacz »

Jeśli chodzi o kryptowaluty towarto trochę poczytać również o blockachinie https://academy-crypto.com/pl/sekretarz ... lockchain/ to swoistego rodzaju rejestr transakcji nie mający centralnego miejsca. W tej technice jest naprawdę jeszcze sporo do zrobienia oraz wykorzystania jej w innych miejscach, możliwości jest naprawdę sporo.
Awatar użytkownika
maga90
Posty: 219
Rejestracja: 14 paź 2019, 21:05

Re: Płatność kryptowalutami

Post autor: maga90 »

Jakoś kryptowaluty nie przemawiają do mnie. Macie jakieś dobre doświadczenia inwestycyjne? Podzielcie się.
częstobiegam

Re: Płatność kryptowalutami

Post autor: częstobiegam »

Wszystkiego o kryptowalutach dowiemy się tutaj, to sprawdzona i często polecana strona https://marketinvest.pl . Oprócz kursów kryptowalut znajdziemy tam także masę praktycznych informacji, które znacząco ułatwiają i usprawniają proces związany z inwestowaniem w kryptowaluty. Ryzyko cały czas istnieje, jednak dzięki zdobywaniu wiedzy na ten temat można je zdecydowanie redukować.
Brąz

Re: Płatność kryptowalutami

Post autor: Brąz »

Coraz więcej słyszę o tym i widzę, że rośnie zainteresowanie kryptowalutami, ale zanim podejmiemy jakąś decyzję, trzeba zgromadzić jak najwięcej informacji. Pomogą w tym różne portale http://zarabianie.org.pl/, które rozwiązują już konkretne kwestie http://zarabianie.org.pl/kryptowaluty/j ... ptowaluty/.
Awatar użytkownika
modny
Posty: 189
Rejestracja: 30 cze 2020, 22:17

Re: Płatność kryptowalutami

Post autor: modny »

Niestety ja nigdy nie miałem okazji korzystać z tej waluty i muszę przyznać, że mi bardziej zależy na wdrożeniu płatności internetowych u mnie w nowopowstałym sklepie. Także jak widziałem na stronie https://www.dotpay.pl/ to jak najbardziej właśnie taki moduł płatności moim zdaniem będzie najlepszym rozwiązaniem.
Miśa

Re: Płatność kryptowalutami

Post autor: Miśa »

Od pewnego czasu przy prawie wszystkich moich zakupach korzystam z Twisto. Opcja odroczonych płatności jest rewelacyjna. Mam możliwość rozbicia kwoty również na raty 0%. Apka w telefonie pomaga wszystko mieć pod kontrolą. Wszystko jest bardzo bezpieczne i przede wszystkim wygodne.
ODPOWIEDZ