powrót do domu

Najnowsze trendy, modne fasony, kolekcje projektantów, opinie o sklepach, dyskusje o branży modowej. Lubisz modę? Dołącz do nas.
Awatar użytkownika
firt
Posty: 63
Rejestracja: 16 mar 2020, 9:12

powrót do domu

Post autor: firt »

Chciałam się wypytać jak wracałyście do domu z dzieckiem, bo nie mam pojęcia co zabrać ze sobą, czy trzeba mieć coś specjalnego, czy nosidełko wystarczy?
Awatar użytkownika
bretta
Posty: 38
Rejestracja: 16 mar 2020, 8:15

Re: powrót do domu

Post autor: bretta »

No ja polecam mieć ubranie dla siebie, dla dziecka, nosidełko też się przyda, bo trzeba przecież zawieźć w czyść dziecko do domu. Jeżeli o nie chodzi, to zdecydowanie najlepiej wybrać wózek 3w1, żebyś miała i nosidełko i wózek głębokospracerowy i spacerówkę później (od 6 miesiąca) dla maluszka. Ja wybrałam super solidny wózek z Coletto - FLORINO NEW, tu możesz sobie go zobaczyć: https://www.coletto.pl/produkt/74/florino-new. Mam go już od kilku miesięcy i jest mega dobry. Bardzo dobrze się go prowadzi, jest wygodny, a córcia najchętniej w nim zasypia, polecam.
Awatar użytkownika
barbara55
Posty: 5
Rejestracja: 05 maja 2020, 18:32

Re: powrót do domu

Post autor: barbara55 »

Myślę, że naprawdę warto spróbować. Na pewno będziecie zadowoleni.
Ludzie, którzy nie potrzebują innych ludzi, potrzebują innych ludzi, by im okazywać, że są ludźmi, którzy nie potrzebują innych ludzi.
Awatar użytkownika
kazanska
Posty: 65
Rejestracja: 20 lis 2019, 20:33

Re: powrót do domu

Post autor: kazanska »

Kilka miesięcy temu kupiliśmy naszemu synowi taki mały breloczek (lokalizator), który ma przyczepiony do plecaka, od wewnętrznej strony żeby nie rzucał się w oczy. Wybraliśmy https://notione.com/sklep/lokalizator-dziecka bo nie trzeba karty SIM i ma bardzo precyzyjne lokalizowanie. Jak na razie jest super, z resztą ma tez dobre opinie w sieci więc wydaje się być naprawdę dobrym zakupem
Awatar użytkownika
modny
Posty: 189
Rejestracja: 30 cze 2020, 22:17

Re: powrót do domu

Post autor: modny »

Kiedy faktycznie malucha odbieramy ze szpitala to musimy go w bezpieczny sposób przetransportować do domu. Ja jestem zdania, że warto w takiej sytuacji spojrzeć na ranking nosidełek ergonomicznych https://najlepszy-ranking.pl/nosidelka-ergonomiczne/ gdzie mamy ciekawe zestawienie różnych modeli.
ODPOWIEDZ