reklama dla firmy

Najnowsze trendy, modne fasony, kolekcje projektantów, opinie o sklepach, dyskusje o branży modowej. Lubisz modę? Dołącz do nas.
gość

reklama dla firmy

Post autor: gość »

Zastanawiam sie jakie gadżety reklamowe będą dla firmy najlepsze. Widziałam już tutaj http://www.extrema.com.pl/4,gadzety-reklamowe.html fajne rzeczy. W zasadzie wszystkie gadżety u nich można nabyć, oczywiście spersonalizowane. Takie gadżety to w każdej firmie są niezbędne, jako reklama firmy ale też po prostu jako prezenty dla klientów, co jest ważne. Bo kto nie lubi dostawać gadzętów? No i to oczywiście reklama sama w sobie. Dlatego też ważne jest porządne logo i jakaś wpadająco w ucho nazwa firmy.
Awatar użytkownika
igunia
Posty: 100
Rejestracja: 24 lip 2019, 9:35

Re: reklama dla firmy

Post autor: igunia »

Zdecydowanie warto pójść w działania prowadzone w sieci, bo przecież to z tego miejsca większość osób rozpoczyna poszukiwania. Tu Pani Agnieszka od http://mistrzyni-slow.pl/ działa dla mnie pomysłowo content marketingiem. Przemyślane teksty branżowe dostarczają ciekawych informacji, gdzie niezauważalnie jest umieszczona dyskretna reklama.
Awatar użytkownika
franka
Posty: 67
Rejestracja: 10 wrz 2020, 12:26

Re: reklama dla firmy

Post autor: franka »

Ja dopiero zaczynam przygodę z własną działalnością i nie powiem że trochę mnie przeraża ilość tych wszystkich spraw które muszę ogarnąć. Znajomy mi polecił kontakt z agencją http://web-city.pl/ , która zacznie mnie promować w sieci. Nie ukrywam, że jest to zawsze jakieś rozwiązanie, także na dniach się pewnie do nich odezwę.
Awatar użytkownika
waza
Posty: 510
Rejestracja: 13 maja 2019, 22:28

Re: reklama dla firmy

Post autor: waza »

A co myślicie o kampaniach reklamowych Google Adwords? Czy ktoś z Was korzysta już może z takiej formy reklamy? I jak się ona u Was sprawdza? Z tego, co widziałam ostatnio na stronie internetowej https://advist.pl/uslugi/kampanie-google-ads/, taka reklama podobno bardzo szybko może przynieść korzyści ;) A Wy co o tym sądzicie? Warto w taką reklamę inwestować?
ODPOWIEDZ