reklama

Najnowsze trendy, modne fasony, kolekcje projektantów, opinie o sklepach, dyskusje o branży modowej. Lubisz modę? Dołącz do nas.
gość

reklama

Post autor: gość »

Zastanawiam sie jakie gadżety reklamowe będą dla firmy najlepsze. Widziałam już tutaj http://www.extrema.com.pl/4,gadzety-reklamowe.html fajne rzeczy. W zasadzie wszystkie gadżety u nich można nabyć, oczywiście spersonalizowane. Takie gadżety to w każdej firmie są niezbędne, jako reklama firmy ale też po prostu jako prezenty dla klientów, co jest ważne. Bo kto nie lubi dostawać gadzętów? No i to oczywiście reklama sama w sobie. Dlatego też ważne jest porządne logo i jakaś wpadająco w ucho nazwa firmy.
Awatar użytkownika
igunia
Posty: 100
Rejestracja: 24 lip 2019, 9:35

Re: reklama

Post autor: igunia »

Ja praktycznie od razu zdecydowałam się na reklamę w internecie. Wiele osób mnie zachęcało właśnie do takiej formy reklamy i zdecydowanie nie żałuję. Promocja i pozyskanie klientów tutaj odbywa się znacznie szybciej no i pracują w tym temacie dla mnie ludzie z doświadczeniem http://cocreate.pl/ którzy znają się na swojej robocie jak mało kto.
Jeżyka

Re: reklama

Post autor: Jeżyka »

Bardzo dobrze jest zatrudnić agencję marketingową, oni świetnie poradzą sobie ze wszystkim. Dzięki ich zabiegom marketingowym moja firma zyskała nowych klientów. Mnie kolega polecił https://amplifying.pl/ to bardzo dobrze działająca agencja. Potrafią zrobić bardzo skuteczną kampanię. Naprawde maja mnóstwo pomysłów.
ODPOWIEDZ