reklama

Najnowsze trendy, modne fasony, kolekcje projektantów, opinie o sklepach, dyskusje o branży modowej. Lubisz modę? Dołącz do nas.
gość

reklama

Post autor: gość »

Zastanawiam sie jakie gadżety reklamowe będą dla firmy najlepsze. Widziałam już tutaj http://www.extrema.com.pl/4,gadzety-reklamowe.html fajne rzeczy. W zasadzie wszystkie gadżety u nich można nabyć, oczywiście spersonalizowane. Takie gadżety to w każdej firmie są niezbędne, jako reklama firmy ale też po prostu jako prezenty dla klientów, co jest ważne. Bo kto nie lubi dostawać gadzętów? No i to oczywiście reklama sama w sobie. Dlatego też ważne jest porządne logo i jakaś wpadająco w ucho nazwa firmy.

świece denso tt
Awatar użytkownika
franka
Posty: 67
Rejestracja: 10 wrz 2020, 12:26

Re: reklama

Post autor: franka »

W temacie reklamy działa dla mnie agencja http://erzecznik.com.pl/ która w tym temacie funkcjonują już kilka lat. Poznali markę jak i moje oczekiwania, po czym poprzez techniki marketingu internetowego budowali odpowiedni wizerunek mojej marki, jako lidera branży.
Markol

Re: reklama

Post autor: Markol »

Negatywne recenzje w sieci mogą wpłynąć na decyzje klientów. Usuwanie ich jest ważne dla ochrony wizerunku firmy i budowania zaufania. Zobacz, jak można to zrealizować: https://warsawmediahouse.pl/usuwanie-z-aleo/
ODPOWIEDZ