Sukienka na jesień

Najnowsze trendy, modne fasony, kolekcje projektantów, opinie o sklepach, dyskusje o branży modowej. Lubisz modę? Dołącz do nas.
Małka

Sukienka na jesień

Post autor: Małka »

Wiecie co, pomimo tego, że za oknem pogoda jeszcze dość wakacyjna, ja zaczęłam myśleć już trochę nostalgicznie na temat zbliżającej się nieuchronnie jesieni - stwierdziłam, że warto byłoby trochę uzupełnić swoją garderobę o nieco cieplejsze ciuszki. Dajcie znać, co myślicie, czy taka sukienka na jesień będzie modna? Bardzo wpadła mi w oko :)
Butik Luisa - odzież

Re: Sukienka na jesień

Post autor: Butik Luisa - odzież »

Szukając pięknych propozycji ubrań, w tym również sukienek na jesień to zapraszamy do sprawdzenia naszej oferty https://luisacerano-bydgoszcz.pl/ również z uwzględnieniem nowej kolekcji w tym marki Luisa Cerano. Zapewniamy szeroki wybór, bardzo dobre ceny i najwyższą jakość. Również wychodzimy na przeciw oczekiwaniom klientek zapewniając wsparcie naszej profesjonalnej stylistki. Pozdrawiamy!

solar light
Kłóda

Re: Sukienka na jesień

Post autor: Kłóda »

Teraz oczywiście jest bardzo dobry moment na to aby zacząć nosić sukienki i jak dla mnie bardzo fajnym wyborem są na pewno sukienki koktajlowe. Całkiem niedawno natrafiłam również na takie sukienki w https://bialcon.pl/odziez/sukienki/sukienki-koktajlowe i jestem wręcz przekonana, ze są one bardzo eleganckie.
mońka994

Re: Sukienka na jesień

Post autor: mońka994 »

Małka pisze: ↑27 sie 2021, 22:32 Wiecie co, pomimo tego, że za oknem pogoda jeszcze dość wakacyjna, ja zaczęłam myśleć już trochę nostalgicznie na temat zbliżającej się nieuchronnie jesieni - stwierdziłam, że warto byłoby trochę uzupełnić swoją garderobę o nieco cieplejsze ciuszki. Dajcie znać, co myślicie, czy taka ... będzie modna? Bardzo wpadła mi w oko :)
Jaką wybrać?
ODPOWIEDZ