Auto-złom

Samochody, przepisy, serwis, naprawy. Zapraszamy wszystkich fanów motoryzacji.
Wojtuś

Auto-złom

Post autor: Wojtuś »

Szukam auto-złomu w Solcu Kujawskim. Czy złomowaliście auto i możecie polecić jakąś firmę? Czy ktoś oddawał samochód do https://kupimyauto.com/skup-aut-solec-kujawski/ ?
Awatar użytkownika
modny
Posty: 189
Rejestracja: 30 cze 2020, 22:17

Re: Auto-złom

Post autor: modny »

W sumie moje auto jest o wiele więcej warte niż cena złomu dlatego zastanawiam się właśnie nad tym aby je sprzedać. Jak nawet czytałem na stronie https://kioskpolis.pl/sprzedaz-auta-a-w ... /#kotwica3 to właśni ważna kwestia jest przy sprzedaży kiedy jest również współwłaściciel auta.
Awatar użytkownika
waza
Posty: 510
Rejestracja: 13 maja 2019, 22:28

Re: Auto-złom

Post autor: waza »

Jeśli ktoś z Was chce oddać auto do kasacji na terenie Warszawy, to polecam kontakt z firmą https://kupiewszystkieauta.pl/auto-kasacja/. O transport pojazdu nie musicie się martwić, bo firma ta oferuje jego darmowy odbiór lawetą ;)
pegazó

Re: Auto-złom

Post autor: pegazó »

Kasację pojazdu powierzyłem fachowcom, aby samochód pożegnać na dobre. Po wypadku nie nadawał się do niczego, dlatego kłopot rozwiązali https://www.kasacjapojazdow-pomocdrogowa.pl/ . I chwała im za to, pełen profesjonalizm!
Awatar użytkownika
UlkkaI
Posty: 63
Rejestracja: 30 wrz 2019, 11:57

Re: Auto-złom

Post autor: UlkkaI »

Jeśli macie powypadkowe auto najlepiej oddać je na kasację. Oni - https://auto-skup24h.pl/kasacja-z-odbio ... -warszawa/ się w tym specjalizują. Załatwią za Was wszystkie formalności. Co ważne - przyjadą do domu i odbiorą auto z lawetą, więc będzie to dla Was najwygodniejsza z opcji.
Auto ZŁom

Re: Auto-złom

Post autor: Auto ZŁom »

http://autoskup-skupaut24.pl
http://autozlom-auto-skup-aut.pl
http://autozlomowanie-skup-kasacja.pl
http://autozlom-skup-pojazdow.pl
http://autozlom-szrot-skupaut.pl
http://skup-kasacja-autozlom.pl
http://autozlom-skup-aut.pl
http://kasacja-samochodow-auto-zlom.pl
http://skup-aut-zlomowanie-pojazdow.pl
http://skup-samochodow-auto-zlom.pl
http://zlomowanie-aut-24-7.pl
http://zlomowanie-samochodow-365.pl
http://auto-skup-auto-zlom.pl
http://autoskup-zlomowanie-24.pl
http://auto-skup-zlomowanie-365.pl
Konrad Ł.

Re: Auto-złom

Post autor: Konrad Ł. »

O kasacji aut można znaleźć sporo informacji, jednak sytuacja wydaje się bardziej skomplikowana w przypadku samochodów ciężarowych. Jeśli pojazd nie nadaje się już do jazdy, a jego obsługa stwarza zagrożenie, to kasacja jest konieczna. Trzeba wybrać szrot, ale to nie wszystko. Należy też posiadać dokumenty. Ciekawy i przydatny artykuł jest tutaj https://mamauto.pl/zlomowanie-samochodow-ciezarowych/ .
dartanią

Re: Auto-złom

Post autor: dartanią »

Niestety, nie wypowiem się w kwestii tego konkretnego miasta, ale mogę za to wszystkim mieszkańcom Bydgoszczy i okolic polecić Zakład Obrotu Złomem, do którego sam ostatnio oddawałem stary samochód. Autko zostało odebrane z mojego podwórka, zważone i przewiezione do skupu - wszystko przebiegło bardzo sprawnie i sympatycznie. Polecam to miejsce każdemu, kto ma jakieś zbędne materiały, których chce się pozbyć - Zakład Obrotu Złomem skupuje zarówno metale kolorowe i stal, jak i tworzywa sztuczne, sprzęt elektroniczny i makulaturę.
smoła

Re: Auto-złom

Post autor: smoła »

Ostatnio udało mi się znaleźć świetny złom na odpady poprodukcyjne. Jeżeli ktoś z was szukałby skupu metali kolorowych lub surowców, to koniecznie zerknijcie do ichniejszej oferty: https://profesrecykling.pl/skup-surowcow/odpady poprodukcyjne/ . Wydaje mi się, że otrzymacie u nich najlepsze ceny oraz najbardziej profesjonalną obsługę.
Krzyś

Re: Auto-złom

Post autor: Krzyś »

Oddanie samochodu na złom może być bardzo dobrą propozycją dla wszystkich których spotkała np. kolizja. Warto zajrzeć na stronę https://autokasacja24.com/auto-zlom-radostowice/ , gdzie poznacie doświadczoną firmę oferującą szeroki zakres usług, między innymi złomowanie. Oprócz tego firma oferuje sprzedaż części samochodowych na miejscu oraz w sklepie internetowym. Zawsze możecie liczyć na ich fachową pomoc oraz wsparcie.
ODPOWIEDZ