Brama garażowa

Samochody, przepisy, serwis, naprawy. Zapraszamy wszystkich fanów motoryzacji.
uśko

Brama garażowa

Post autor: uśko »

Mam pytanie w sprawie bramy garażowej. Jaką macie u siebie? My się ciągle zastanawiamy, czy warto zainwestować nieco więcej i postawić na to, żeby była to brama automatyczna? Jak myślicie?
gość

Re: Brama garażowa

Post autor: gość »

Mam taką bramę https://gerda.pl/produkt/bramy-garazowe ... mikrofala/ z napędem tiziano. Działa płynnie, nie zacina się ani mocno nie hałasuje podczas podnoszenia i opuszczania. To nie pierwszy zakup gerdy, więc mogę powiedzieć, że to dobry producent, a cenowo też wychodzi przyzwoicie.
Staś

Re: Brama garażowa

Post autor: Staś »

Również miałem problem z wybraniem bramy garażowej. Jednak ten artykuł https://eurocolor.com.pl/blog/ciche-bra ... we-select/, pomógł mi wy odpowiednim wyborze. Przeczytasz w nim, na co powinieneś zwrócić uwagę przy wyborze odpowiedniej bramy. Na ich blogu znajdziesz również inne artykuły związane na przykład z oknami oraz drzwiami.
Kedeń

Re: Brama garażowa

Post autor: Kedeń »

W przypadku kiedy będziecie potrzebowali dobrej jakości propozycji w zakresie bram garażowych do swojego domu to jak najbardziej mogę polecić Wam, żebyście sprawdzili również ofertę przygotowaną przez Bramotechnika u których będziecie mogli znaleźć szereg propozycji bram segmentowych, czy również uchylnych o czym przekonacie się bezpośrednio na ich stronie https://www.bramotechnika.pl/oferta/bra ... my-uchylne Bardzo dobrze wykonane, funkcjonalne i jednocześnie z zachowaniem najwyższej dokładności wykonania. Z resztą mają w ofercie modele marki Hormann która zdecydowanie cechuje się najlepszymi parametrami. Pozdrawiam i udanych wyborów zakupowych życzę!
Cołek

Re: Brama garażowa

Post autor: Cołek »

Wybór dobrej bramy garażowej nie należy do prostych zadań, ponieważ należy je odpowiednio dopasować pod względem stylu, wymiarów, ale również zadbać o ciepłe skrzydło przy ujemnych temperaturach. Poza tym warto pamiętać również o tym jak o nią odpowiednio zadbać w okresie zimowym i tutaj znajdziecie sporo przydatnych podpowiedzi https://ekoplast-group.com/pl/uzytkowan ... j-w-zimie/ co na pewno Wam się przyda, aby co najważniejsze były bezawaryjne i jednocześnie się nie zacinały. Czasu zostało już niewiele do okresów zimowych, więc ja już na różne ewentualności jestem gotowy. Pozdrawiam!
wojtuś

Re: Brama garażowa

Post autor: wojtuś »

Jakiś czas temu na wielu witrynach internetowych ukazało się kilka artykułów na ten temat ale ciężko było znaleźć rzetelne i sensowne informacje... Odwiedziłem kilka stron ale to tutaj najlepiej opisali ten problem dlatego kliknij w ten w ten odnośnik. http://www.dom-ster.pl/
Ada

Re: Brama garażowa

Post autor: Ada »

Najlepiej wybrać bramę garażową z napędem. Czy to będzie segmentowa czy uchylna to zależy od miejsca jakim dysponujemy czy też od naszych preferencji. Jeżeli nie wiesz jak takiego wyboru dokonać to zajrzyj do Sampre gdzie mają znakomitych specjalistów jak i dobrej jakości ofertę bram Wiśniowski.
..............................................................................................................................................................................................................................................
ODPOWIEDZ