Holowanie Łódź 24h

Samochody, przepisy, serwis, naprawy. Zapraszamy wszystkich fanów motoryzacji.
Awatar użytkownika
Marlinka
Posty: 17
Rejestracja: 11 kwie 2019, 12:54

Holowanie Łódź 24h

Post autor: Marlinka »

Potrzebujesz holowania? Holowanie 24h tylko w firmie http://kris-cars.eu/. Serdecznie polecam każdemu, komu zdarzył się wypadek. To renomowana firma.
Awatar użytkownika
Gienia34
Posty: 42
Rejestracja: 05 cze 2019, 16:40

Re: Holowanie Łódź 24h

Post autor: Gienia34 »

W przypadku poważniejszego wypadku czy awarii auta na szczęście można liczyć na wynajęcie samochodu na potrzeby firmy - https://www.fleetcorp.pl/dlugoterminowy/. Porządne i solidne samochody są udostępniane nawet na 5 lat i nie trzeba ich kupować. Cenowo wychodzi to bardzo korzystnie, tym bardziej, że w razie awarii od razu dostajecie samochód zastępczy, więc nie ma przerwy w załatwianiu spraw za pomocą samochodu.
Awatar użytkownika
waza
Posty: 510
Rejestracja: 13 maja 2019, 22:28

Re: Holowanie Łódź 24h

Post autor: waza »

Do holowania używane są oczywiście lawety, a z kolei każda laweta musi być wyposażona w wyciągarkę. Takie wyciągarki samochodowe można zamówić na stronie https://terenowiec.pl/pl/ za naprawdę niewygórowane pieniądze. Polecam ;)
mójci

Re: Holowanie Łódź 24h

Post autor: mójci »

Niestety nie tak dawno też miałam problem ze sprzęgłem. Wyobraźcie sobie, że jechałam do pracy i sprzęgło mi się zakleszczyło. Musiałam zamawiać holowanie samochodów do warsztatu i zreperować swoje auto. Całe szczęście, że miałam zapisany numer do sprawdzonej firmy 😊
Awatar użytkownika
zana
Posty: 100
Rejestracja: 10 lut 2020, 11:28

Re: Holowanie Łódź 24h

Post autor: zana »

Jeśli chodzi o holowanie i lawety, to bardzo dobre opinie ma pomoc drogowa Świecko: https://g.page/laweta-niemcy-pomoc-drogowa/ Warto sprawdzić dokładnie ich ofertę i dokładnie się z nią zapoznać. Myślę, że zainteresuje was równie mocno, jak mnie.
Mów

Re: Holowanie Łódź 24h

Post autor: Mów »

Widze, że bardzo dużo osób szuka firmy, która zajmuje się pomocą drogową. Na stronie https://pomoc-drogowa-laweta-niemcy.com.pl/ znajdziecie pomoc drogową, która jest dostępna 24 na dobe, więc warto mieć na nich namiar. Działa na terenie Niemiec, więc z pewnością przyda się komuś, kto podróżuje w tamte rejony.
baśka11

Re: Holowanie Łódź 24h

Post autor: baśka11 »

Jeśli chodzi o Łódź to niestety nie pomogę bo nigdy tam nie byłam. Ale proponuję namiary na pomoc drogową z innej części Polski. Może to być na przykład pomoc drogowa i holowanie Tychy Darkam: https://pomocdrogowa.tychy.pl/ . Polecam się kontaktować bezpośrednio z nimi.
ODPOWIEDZ