Odszkodowanie - należy się?

Samochody, przepisy, serwis, naprawy. Zapraszamy wszystkich fanów motoryzacji.
Awatar użytkownika
Lora_64
Posty: 1
Rejestracja: 03 wrz 2020, 21:30

Odszkodowanie - należy się?

Post autor: Lora_64 »

Cześć! Niedawno zauważyłam kilka ubytków na lakierze samochodowym i przypomniałam sobie, że niedawno na osiedlu koszono trawę. Podejrzewam, że to wina kamieni. Myślicie, że za taką szkodę mogę ubiegać się o odszkodowanie? Ktoś był w podobnej sytuacji?
Awatar użytkownika
Gracjana1964
Posty: 1
Rejestracja: 21 cze 2020, 22:50

Re: Odszkodowanie - należy się?

Post autor: Gracjana1964 »

Pewnie, że możesz, ale polecam zgłosić się do dobrego rzeczoznawcy, na przykład rzeczoznawcaonline.pl. Są doświadczeni w takich sprawach i ich pomoc będzie nieoceniona. Mają też stosunkowo niskie ceny usług, a całość odbywa się przez internet.
muniabolęrska

Re: Odszkodowanie - należy się?

Post autor: muniabolęrska »

Po niefortunnym wypadku w autobusie w Katowicach walczyłam o odszkodowanie za poniesione koszty związane z późniejszą rehabilitacją, ale dopiero po współpracy z kancelarią http://deiure.com.pl/ udało się sprawę doprowadzić do końca z korzyścią dla mnie. Nie było łatwo, ale walka się opłaciła :)
Awatar użytkownika
emiliano920
Posty: 94
Rejestracja: 05 lis 2019, 16:33

Re: Odszkodowanie - należy się?

Post autor: emiliano920 »

W takiej sytuacji należy Ci się odszkodowanie i co więcej - prawdopodobnie zostało zaniżone. W wielu sytuacjach ubezpieczyciele zaniżają kwotę odszkodowania. Warto to przeanalizować. Z własnego doświadczenia mogę polecić https://wieksze-odszkodowanie.pl/biuro-prasowe/ - pomogli mi uzyskać pełne odszkodowanie po śmierci taty. Bardzo profesjonalnie podeszli do rozwiązania sprawy.
KamilŚ

Re: Odszkodowanie - należy się?

Post autor: KamilŚ »

Niedawno natrafiłem na https://www.tuodszkodowania.pl/odszkodo ... szkodowan/ i jestem bardzo zadowolony z ich usług
ODPOWIEDZ