sprowadzenie i naprawa auta

Samochody, przepisy, serwis, naprawy. Zapraszamy wszystkich fanów motoryzacji.
Awatar użytkownika
tegomir1990
Posty: 1
Rejestracja: 19 kwie 2022, 6:51

sprowadzenie i naprawa auta

Post autor: tegomir1990 »

Cześć forumowicze. Wiecie coś na temat sprowadzania i naprawy aut z Ameryki? Obiło mi się o uszy, że istnieją jakieś firmy, które wszystkim się zajmują, łącznie z transportem, opłatami i właśnie naprawą. Chciałbym dowiedzieć się o tym trochę więcej, bo sam planuję zainwestować w taki samochód. Jeśli macie jakieś własne doświadczenia to ja z chęcią poczytam ;)
veoll

Re: sprowadzenie i naprawa auta

Post autor: veoll »

JA niedawno moje auto sprawdzałem na przeglądzie, mam taksówkę i nią w moim mieście jeżdżę. Jak też chcecie w tym zacząć działać to tutaj https://beesafe.pl/porady/lex-uber/ macie artykuł który na kilka pytań na pewno odpowie.
marrly

Re: sprowadzenie i naprawa auta

Post autor: marrly »

Jak chcesz mieć wygodny samochód w którym się komfortowo jeździ to na pewno warto wykonać też przyciemnianie szyb szczególnie latem docenisz to rozwiązanie!
Awatar użytkownika
kaktusowa
Posty: 151
Rejestracja: 01 lip 2019, 15:17

Re: sprowadzenie i naprawa auta

Post autor: kaktusowa »

Nie wiem czy zdecydowałabym się na sprowadzenie samochodu, zbyt rzadko z niego korzystam żeby mi się to opłacało. Wiem że są fakty i mity dotyczące wynajmu samochodów ale ja to sobie wszystko sprawdziłam, policzyłam i moim zdaniem opłaca się korzystanie z usług wypożyczalni w moim przypadku.
ODPOWIEDZ