studnie głębinowe

Samochody, przepisy, serwis, naprawy. Zapraszamy wszystkich fanów motoryzacji.
Iruś82333

studnie głębinowe

Post autor: Iruś82333 »

Witam, może jest tutaj osoba, która powie mi która firma wykona dla mnie studnie głebinowe Międzybrodzie Żywieckie? Szukałem w internecie takiej firmy, ale bez skutku, więc mam nadzieje, że ktoś z Was powie mi coś na ten temat. W ogóle korzystaliście z usług takich firm?
błysk

Re: studnie głębinowe

Post autor: błysk »

W moim mieście są też firmy, z którymi założymy studnię głębinową, ale ja nie wiem, czy to jest dobry pomysł. Niby ekologicznie i można być niezależnym, ale pewności nie ma. A też dodatkowo zastanawia mnie pompa głębinowa do studni . Jakie powinno się kupować? W tym w ogóle nie mam rozeznania i niestety, to największy minus.
Marinuś91233

Re: studnie głębinowe

Post autor: Marinuś91233 »

Osobiście szukam firmy, która wykona dla mnie studnie głębinowe Międzybrodzie. Niestety do tej pory nie znalazłem firmy, która ma spore doświadczenie i bez problemu zbuduje dla mnie studnie. Jeśli wiecie, która firma jest warta uwagi to zostawcie mi na nią namiar.
sarkaś

Re: studnie głębinowe

Post autor: sarkaś »

Studnia ważna sprawa, trudno w to w ogóle nie uwierzyć, ale wydaje mi się, że dobrym pomysłem będzie poszukanie ogólnie ciekawych pomp od rzetelnych producentów. I na przykład ja dodam o siebie, że tu https://www.dambat.pl/pobierz.html macie dobrej jakości produkty. Są one przede wszystkim dla nas tanie.
Awatar użytkownika
modny
Posty: 189
Rejestracja: 30 cze 2020, 22:17

Re: studnie głębinowe

Post autor: modny »

Faktycznie same studnie głębinowe są jak najbardziej bardzo dobrym rozwiązaniem i ja również już ją u siebie posiadam. Muszę dodać, że bardzo podoba mi się korzystanie z pompy pionowej https://ogrody24.pl/pompy/pompy-pionowe która oczywiście sprawdza się znakomicie.
Maćko

Re: studnie głębinowe

Post autor: Maćko »

Ogólnie jak dla mnie sama studnia głębinowa jest bardzo fajnym rozwiązaniem i jestem przekonany, że warto jest ją mieć. Kiedy się już na nią zdecydujemy to zapewne pompy hydroforowe https://www.dostudni.pl/pompy-hydroforowe,c10.html również nam się przydadzą. Ja jestem zachwycony pompą https://www.dostudni.pl/pompa-multi-hwa ... d5120.html która moim zdaniem działa znakomicie.
Grześ

Re: studnie głębinowe

Post autor: Grześ »

Faktycznie sam pomysł posiadania studni głębinowej jest niezwykle fajny i ja jestem zdania, że gdy mamy możliwość to jak najbardziej warto taką studnię wybudować. Przy okazji polecam zapoznanie się z ciekawym wpisem https://123budujemy.pl/dobor-pompy-gleb ... ac-pomocy/ gdyż również będziemy musieli dobrać odpowiednią pompę głębinową.
ODPOWIEDZ