Utrata prawa jazdy

Samochody, przepisy, serwis, naprawy. Zapraszamy wszystkich fanów motoryzacji.
Awatar użytkownika
Stanislaw
Posty: 1
Rejestracja: 23 gru 2020, 6:14

Utrata prawa jazdy

Post autor: Stanislaw »

Cześć. Uważacie, że jesteście dobrymi kierowcami? Mnie niestety niedawno spotkała dość nieprzyjemna sytuacja i w konsekwencji zatrzymano mi prawo jazdy. Słyszałem, że warto z takimi sprawami zgłaszać się do doradców z legalnajazda.pl. Wiecie coś na ich temat?
Awatar użytkownika
Symeon1998
Posty: 1
Rejestracja: 20 lis 2020, 20:31

Re: Utrata prawa jazdy

Post autor: Symeon1998 »

Żaden kierowca nie jest idealny, więc nie ma czym się martwić. Mnie wydaje się, że jednym z poważniejszych wykroczeń jest jazda po alkoholu, ale nawet z takimi sprawami warto zgłaszać się do wspomnianych doradców. Oni dobrze wiedzą, co zrobić, żeby skrócić zakaz prowadzenia pojazdów.
Ojrzyński

Re: Utrata prawa jazdy

Post autor: Ojrzyński »

Mam znajomego, który stracił prawo jazdy na dłużej niż rok, więc musiał potem zdać egzamin państwowy. Najpierw jednak poszedł na kurs, ponieważ bał się, że nie będzie umiał poradzić sobie na egzaminie. Jednak trochę się pozmieniało od czasu jak on zdawał. Wybrał poznańską szkołę Autodrive https://autodrive.com.pl/home/. Wcześniej w tej samej szkole kurs robił jego syn i bardzo dobrze mu potem poszło na egzaminie. Znajomy też był zadowolony, opowiadał, że trafił na fajnego instruktora, który nie próbował mu udowodnić, że nic nie umie. W każdym razie zdał egzamin i teraz jest chyba najporządniejszym kierowcą, jakiego znam.
Awatar użytkownika
monka
Posty: 440
Rejestracja: 31 sie 2019, 21:05

Re: Utrata prawa jazdy

Post autor: monka »

Zdarzyło się Wam coś takiego, jak jazda po alkoholu adwokat? To ja polecam https://jazdapopijaku.pl/ . Jest to nie tylko adwokat, który jest w stanie bardzo pomóc, ale również osoba, która prowadzi bloga, na którym jest baza wiedzy dotycząca problemów z powodu prowadzenia pojazdów pod wpływem alkoholu. Pomoc adwokata jest tutaj kluczowa.
kórtyna

Re: Utrata prawa jazdy

Post autor: kórtyna »

Prawo jazdy jest mi potrzebne do codziennej pracy, dlatego musiałem jak najszybciej pójść na jazdy doszkalające. W szkole https://www.asior.com.pl/oferta/jazdy-doszkalajace natychmiast przeszkoliłem się z prowadzenia pojazdu, przez co powrót za kółko okazał się znacznie prostszy niż myślałem. Instruktor okazał się prawdziwym specjalistom.
ODPOWIEDZ