Opinie o Nasza Wspólnota Zarządzanie i Administrowanie Nieruchomościami Sp. z o.o.

Znasz sprawdzone przedsiębiorstwa, które warto polecić? A może poszukujesz opinii na temat danej firmy? Zajrzyj do tego działu.
Amelia

Opinie o Nasza Wspólnota Zarządzanie i Administrowanie Nieruchomościami Sp. z o.o.

Post autor: Amelia »

Słyszałem dobre opinie o firmie Nasza Wspólnota Zarządzanie i Administrowanie Nieruchomościami Sp. z o.o., ale chcę poznać wasze zdanie. Korzystaliście z ich usług?

dzień nauczyciela i karuzela mp3
Gość

Re: Opinie o Nasza Wspólnota Zarządzanie i Administrowanie Nieruchomościami Sp. z o.o.

Post autor: Gość »

Czy możecie polecić firmę do zarządzania nieruchomościami, która ma doświadczenie w obsłudze różnych typów nieruchomości? szukam naprawde kogos sprawdzonego
wizarka

Re: Opinie o Nasza Wspólnota Zarządzanie i Administrowanie Nieruchomościami Sp. z o.o.

Post autor: wizarka »

Słyszałam od znajomego, że Per Modum to naprawdę solidna firma do zarządzania nieruchomościami. Podobno mają doświadczenie w różnych typach nieruchomości i świetnie sobie radzą. Może warto się z nimi skontaktować? Tu masz namiary https://www.per-modum.pl/kontakt.htm jak cos :)
ODPOWIEDZ