Blizny potrądzikowe

Dobre rady na każdy temat. Rozmawiamy o swoich wątpliwościach, kłopotach i szukamy rozwiązań.
Awatar użytkownika
Edgar
Posty: 1
Rejestracja: 06 lut 2020, 15:34

Blizny potrądzikowe

Post autor: Edgar »

Witajcie. Korzystaliście kiedyś z zabiegu usuwania blizn potrądzikowych? Jak wyglądają efekty po i czy warto w ogóle się tego podejmować?
Awatar użytkownika
Maksymilian82
Posty: 1
Rejestracja: 16 paź 2019, 10:31

Re: Blizny potrądzikowe

Post autor: Maksymilian82 »

Moje blizny były na tyle widoczne, że przeszkadzało mi to w codziennym życiu. Stwierdziłem, że zaryzykuję i umówię się na taki zabieg. Wizytę umówiłem do lekarza http://aleksanderolsztynski.pl/ i z ręką na sercu polecam Pana doktora. Jestem bardzo zadowolony z całości leczenia. Pan doktor pomógł mi odzyskać nieco pewności siebie :)
miśka521

Re: Blizny potrądzikowe

Post autor: miśka521 »

Wiem jak takie blizny potrafią zaburzyć pewność siebie, sama miałam podobny problem. Myślałam nawet nad zabiegiem usunięcia ich, ale po tym jak użyłam octenicaru zrezygnowałam z niego. Krem świetnie poradził sobie z bliznami, sprawiając że te stały się praktycznie niewidoczne.

nawilżacz powietrza z oczyszczaczem
Awatar użytkownika
mado
Posty: 149
Rejestracja: 28 cze 2019, 1:07

Re: Blizny potrądzikowe

Post autor: mado »

Też miałam trądzik, ale na szczęście w porę udało mi się go wyleczyć. A to dzięki antykoncepcji w sumie. Wcześniejsze preparaty i kosmetyki nie były tak skuteczne jak tabletki belara, którymi się zabezpieczam. Wiecie jaka to ulga, normalnie kompleksów się pozbyłam.
Awatar użytkownika
Debbie
Posty: 31
Rejestracja: 29 sty 2020, 8:26

Re: Blizny potrądzikowe

Post autor: Debbie »

Czytałam niedawno o tym, że coraz częściej wykorzystuje się nanoigiełki liftingujące. Preparat Nano-Needles takie posiada, dzięki czemu skóra pozostaje wygładzona, zmarszczki są zredukowane, a trądzik czy blizny znikają. Jedna kuracja to aż 10 zabiegów. Więcej informacji na ten temat jest tutaj https://aurumaris.eu/produkt/nano-needl ... nowy-skory .
Awatar użytkownika
wik90
Posty: 28
Rejestracja: 01 cze 2019, 15:45

Re: Blizny potrądzikowe

Post autor: wik90 »

Najlepiej porozmawiaj ze specjalistą. Mam na myśli na przykład lekarza dermatologa. Zapytaj go też o leki recepturowe. Receptę na ręcznie robione leki można bez problemów zrealizować w aptekach DOZ. Takie leki często pomagają przy problemach z trądzikiem więc mogą też okazać się pomocne na blizny.
Awatar użytkownika
lara
Posty: 165
Rejestracja: 10 lut 2020, 11:32

Re: Blizny potrądzikowe

Post autor: lara »

Myślę, że nie masz się czym martwić, bo tego typu blizny można skuteczne usunąć. Umów się na zabieg, jakim jest laserowe usuwanie blizn wrocław Efekty zauważysz już po pierwszym zabiegu.
Tośka

Re: Blizny potrądzikowe

Post autor: Tośka »

Terapia falami radiowymi, innowacyjna metoda leczenia blizn, wykorzystuje energię radiową do stymulacji regeneracji skóry, pokazując szczególną skuteczność w przypadku blizn pooperacyjnych i po oparzeniach. Jest to metoda nieinwazyjna, która poprawia strukturę i wygląd skóry. Więcej na temat terapii falami radiowymi oraz innych nowoczesnych metod leczenia blizn można przeczytać w artykule dostępnym pod adresem https://www.styl.com.pl/nowoczesne-meto ... ch-sladow/ który jest bogatym źródłem informacji na ten temat.
ODPOWIEDZ