Dobra hurtownia z narzędziami

Dobre rady na każdy temat. Rozmawiamy o swoich wątpliwościach, kłopotach i szukamy rozwiązań.
Awatar użytkownika
Lukasz
Posty: 1
Rejestracja: 31 paź 2020, 3:53

Dobra hurtownia z narzędziami

Post autor: Lukasz »

Jakie znacie hurtownie z narzędziami? Zależy mi oczywiście na dobrej jakości i przystępnej cenie. Słyszałem, że jedną z lepszych jest chle-mar.pl. Zamawialiście coś stamtąd? Jak wrażenia?
Awatar użytkownika
jan_64
Posty: 1
Rejestracja: 04 sty 2021, 2:09

Re: Dobra hurtownia z narzędziami

Post autor: jan_64 »

Wrażenia bardzo pozytywne, także na pewno będę robić tam zakupy, jak będę potrzebować tego rodzaju produktów. Zamawiałem elementy złączne, ale ponoć mają też świetne elektronarzędzia, na które się czaję. Zakupy robić warto, takie jest moje zdanie.
lękowo

Re: Dobra hurtownia z narzędziami

Post autor: lękowo »

Lukasz pisze: ↑01 lut 2021, 1:47 Jakie znacie hurtownie z narzędziami? Zależy mi oczywiście na dobrej jakości i przystępnej cenie.
Na pewno mogę tutaj wspomnieć o sklepie internetowym https://qmart.pl/ . Ich asortyment takich elektronarzędzi jest bardzo duży. Szczególnie jest z czego wybierać, zarówno jeśli chodzi o funkcje jak i ceny.
damGórnicki

Re: Dobra hurtownia z narzędziami

Post autor: damGórnicki »

Jeżeli mogę polecić dobra hurtownie elektronarzędzi to polecam zapoznać się z oferta firmy https://sklep.sumax.pl/1197-elektronarzedzia. Ja kupowałem u nich super szlifierkę kątową i młotowiertarke w bardzo przystępnych cenach. Firme polecił mi mój kolega u, którego zauważyłem nowe urządzenia.
hiczungł

Re: Dobra hurtownia z narzędziami

Post autor: hiczungł »

Ja jestem świeżo po zamówieniu specjalistycznych elektronarzędzi , prosto od http://www.spawmetbochnia.com.pl/oferta/narzedzia . Były one konieczne pod realizację większości z naszych zadań. No i się udało! Ich największy plus to przede wszystkim szeroki wybór pośród narzędzi, który całkowicie sprostał moim wymogom.
ODPOWIEDZ