dobra kancelaria prawna Gdańsk

Dobre rady na każdy temat. Rozmawiamy o swoich wątpliwościach, kłopotach i szukamy rozwiązań.
Gośka

dobra kancelaria prawna Gdańsk

Post autor: Gośka »

Cześć. Mam do was małe pytanie, mianowicie, czy znacie może jakąś sprawdzoną kancelarię na ternie Trójmiasta, która specjalizowałaby się w rozwodach? Niestety moja koleżanka się rozwodzi i szukam dla niej jakiegoś dobrego mecenasa, który mógłby być dla niej wsparciem na sali sądowej. Znacie kogoś takiego?
smoła

Re: dobra kancelaria prawna Gdańsk

Post autor: smoła »

Jeżeli chodzi o trójmiasto to niestety nie znam nikogo dobrego. Natomiast mogę poradzić ci, abyś spróbowała nastawić się na poszukiwanie kogoś, kto ma spore doświadczenie w tych sprawach. Inaczej całość będzie się przeciągać wiekami, co jest wybitnie frustrujące.
żabik

Re: dobra kancelaria prawna Gdańsk

Post autor: żabik »

Koniecznie przejrzyj sobie opinie na grupach prawniczych na fejsie. Moim zdaniem znajdziesz tam sporo opinii, które mogą ci pomóc w odpowiednim wyborze. Jeśli chodzi o mnie, to dokładnie w ten sposób udało mi się znaleźć świetną kancelarię. Nie jest to łatwe ale na pewno kogoś znajdziesz.
Gośka

Re: dobra kancelaria prawna Gdańsk

Post autor: Gośka »

Jeżeli mogłabym wam coś podpowiedzieć, to z tego co wiem, ogromne doświadczenie w sprawach rozwodowych i spadkowych posiada kancelaria http://www.mindykowski.pl/ Oni mają ponad 15 letnie doświadczenie w tymże temacie, więc nic dziwnego, że tak wiele ludzi decyduję się skorzystać z ich pomocy. Mnie również niesamowicie pomogli podczas mojej sprawy rozwodowej. A uwierzcie mi, łatwo nie było.
złośnik44

Re: dobra kancelaria prawna Gdańsk

Post autor: złośnik44 »

W kancelarii potrzebne jest zaufanie, ja straciłem dużo kasy przez polisolokaty, ale w porę znalazłem odpowiednich ludzi i mogłem dzięki temu odzyskać część środków. Więcej o polisolokatach możesz się dowiedzieć z tego artykułu www.mosin.pl/polisolokaty-jak-ubezpieczyciele-zarobili/, jest bardzo merytorycznie napisany i szybko można połapać o co w tych sprawach chodzi. W Gdańsku sporo ludzi ma do odzyskania środki z polisolokat. Ważna jest wytwałość i dobra kancelaria prawna.
długodystansowa

Re: dobra kancelaria prawna Gdańsk

Post autor: długodystansowa »

Nie mam informacji w temacie tej części Polski, gdybyście jednak szukali kancelarii frankowej z Poznania to chętnie podzielę się informacją - https://ostaszewskikredytyfrankowe.pl/ Są skuteczni i mają bardzo dobre podejście do klienta. Nie trzeba się stresować, potrafią przeprowadzić rozmowę spokojnie i w komfortowych warunkach, a kredytami frankowymi zajmują się od 2018 roku.
ODPOWIEDZ