Dobry adwokat

Dobre rady na każdy temat. Rozmawiamy o swoich wątpliwościach, kłopotach i szukamy rozwiązań.
Awatar użytkownika
Bartłomiej
Posty: 1
Rejestracja: 22 gru 2021, 16:30

Dobry adwokat

Post autor: Bartłomiej »

Potrzebny jest mi prawnik jak najszybciej, chodzi o prawo cywilne, ale sprawa jest dość skomplikowana. Więc to nie może być pierwszy lepszy prawnik, tylko naprawdę ktoś doświadczony. Taka wiecie: Joanna Chyłka tyle że specjalizująca się w prawie cywilnym. Polecicie kogoś takiego?
gośkaa

Re: Dobry adwokat

Post autor: gośkaa »

Doskonale was rozumiem, bo znalezienie dobrego prawnika jest naprawdę wymagające. Bo jakby nie było chodzi tutaj o odpowiednią wiedzę, doświadczenie i przede wszystkim skuteczną pomoc. Ja teraz po długich poszukiwaniach wiem, że dobry adwokat nieletniego jest dostępny przykładowo w kancelarii adwokackiej Kopko.
Awatar użytkownika
zero
Posty: 265
Rejestracja: 10 wrz 2019, 23:40

Re: Dobry adwokat

Post autor: zero »

Jeśli jesteś za granicą i masz problem prawny, zwłaszcza związanym z kradzieżą, warto skonsultować się z adwokatem specjalizującym się w sprawach niemieckich. Polski Adwokat Niemcy dostępny na stronie https://www.aberlinus.eu/adwokat-niemcy/ może udzielić ci właściwej pomocy. Sprawdź ich ofertę na ich stronie internetowej.
mishaa

Re: Dobry adwokat

Post autor: mishaa »

Zdecydowane możecie też się zgłosić do Kancelarii Adwokackiej adwokat Angelika Wójcik https://wojcik-adwokat.pl , jak poszukujecie profesjonalnej pomocy prawnej na terenie Wrocławia, to do nich możecie się zgłosić. Oni mają bogate doświadczenie, jak i wiedzę. Niezależnie od problemu wszystkim zajmą się kompleksowo.
Awatar użytkownika
zero
Posty: 265
Rejestracja: 10 wrz 2019, 23:40

Re: Dobry adwokat

Post autor: zero »

Jeśli macie problemy prawne w Polsce lub za granicą, to moim zdaniem warto sięgnąć do tej oferty: https://adwokatsiwek.pl/ - adwokat Łódź. Moim zdaniem warto korzystać z usług adwokatów, którzy oferują szeroki wachlarz ofertowy, a także mają kompetencje potwierdzone szerokim doświadczeniem. Uważam, że warto sprawdzić tę ofertę.
Sebastian YX

Re: Dobry adwokat

Post autor: Sebastian YX »

Mam nadzieję ze znajdziecie odpowiednią osobę. Tylko nie decydujcie sie na kogoś znanego, bo zedrze z was sporo kasy. Zresztą takie osoby często sa przereklamowane. Weźmy tego pana Mateusza Mickiewicza. On bardzo rzetelnie sie zawsze wypowiada w programie telewizyjnym. Pełen profesjonalizm, jednak indywidualne opinie w necie juz nie sa aż tak pochlebne. Wię warto czytać, czytać i pytać znajomych.
ODPOWIEDZ