Dobry psycholog online?

Dobre rady na każdy temat. Rozmawiamy o swoich wątpliwościach, kłopotach i szukamy rozwiązań.
Awatar użytkownika
stamira-76
Posty: 1
Rejestracja: 14 kwie 2020, 12:55

Dobry psycholog online?

Post autor: stamira-76 »

Witajcie. Nigdy nie chodziłam do psychologa, ale potrzebuję konsultacji dla mojego syna. Zastanawiam się nad sesją terapeutyczną online, ze względu na koronawirusa. Czy ktoś z Was korzystał z tej metody? Może korzystacie już z jakiejś poradni?
Awatar użytkownika
Nitara
Posty: 1
Rejestracja: 06 kwie 2020, 3:09

Re: Dobry psycholog online?

Post autor: Nitara »

Ja z moją córką korzystam z Poradni Zdrowia Psychicznego Synapsa. Córka czuje się znacznie lepiej i widać po niej pozytywny wpływ terapii :)
Awatar użytkownika
Gustavo
Posty: 49
Rejestracja: 06 wrz 2020, 11:36

Re: Dobry psycholog online?

Post autor: Gustavo »

Ja mogę polecić Panią psycholog Danutę Dercz http://autoprezentacja.pl/ , która pomogła mi wyjść z depresji po wypadku samochodowym. Bardzo kompetentna osoba, która wie jak podejść nawet do najtrudniejszych spraw.
Haniuś

Re: Dobry psycholog online?

Post autor: Haniuś »

Wiem, że w dzisiejszych czasach coraz więcej osób zaczyna mieć problemy i to różnego pokroju. Dlatego też taka wizyta u psychologa może nam wiele uświadomić. Ale ja tam jestem za taką tradycyjną wizytą niż online. Więc szukam psycholog warszawa aby móc na spokojnie umówić się do niego na wizytę. Macie może namiary na takiego psychologa?

dha omega 3
Renataś

Re: Dobry psycholog online?

Post autor: Renataś »

Moim zdaniem godną polecenia kliniką, która oferuje wideokonsultacje zdecydowanie jest https://psychomedic.online/. Moja siostra od jakiegoś czasu korzysta z tej formy terapii i zauważyłam poprawę jej stanu zdrowia. Na początku nie była przekonana do rozmowy ze specjalistą, jednak dość szybko zaufała lekarzowi, który jest bardzo sympatyczny i posiada świetne podejście do pacjenta. Moim zdaniem warto pomyśleć o tej formie terapii, szczególnie teraz, gdy dostęp do wielu specjalistów spotyka się z dużym utrudnieniem.
Oleńczuk

Re: Dobry psycholog online?

Post autor: Oleńczuk »

Tak, to bardzo ważny aspekt. Musicie w końcu pamiętać o tym, że bez odpowiedniego podejścia do zwalczania swoich problemów, może być tylko gorzej. Właśnie dlatego warto byłoby już teraz pomyśleć o wizytach w https://psychomedic.pl/psychiatra-lodz/ To bardzo cenne rozwiązanie, dlatego też koniecznie przekonajcie się, jak łatwo byłoby Wam wrócić do siebie dzięki takiej pomocy.
Żuczka

Re: Dobry psycholog online?

Post autor: Żuczka »

W zeszłym roku zaczęłam terapie online. Skorzystałam ze strony https://wetalk.pl/jak-to-dziala tak znalazłam swoją świetną panią psycholog. Forma komunikacji z psychologiem jest bardzo sprawna i wygodna. Na tej stronie masz napisane jak to działa. Jestem bardzo zadowolona z wyboru.
kamiil

Re: Dobry psycholog online?

Post autor: kamiil »

Rozważam opcję dostępną na witrynie https://ctmozaika.pl/ Otrzymałem pozytywne opinie na temat profesjonalizmu świadczonej tam terapii, więc zastanawiam się nad skorzystaniem z ich usług.
ukelele

Re: Dobry psycholog online?

Post autor: ukelele »

Hmmm. Powiem szczerze, że nie przepadam za tego typu spotkaniami online. Do swojego psychologa chodzę stacjonarnie. Moją terapię prowadzi p. Dariusz Rudaś. Już pierwsze spotkanie było dla mnie obiecujące. Pan Dariusz jest empatycznym człowiekiem, który szybko rozgryza pacjenta i dopasowuje metodę terapii do jego potrzeb. Szczerze polecam, jeśli jesteście z Krakowa.
Awatar użytkownika
papier
Posty: 105
Rejestracja: 06 paź 2019, 0:31

Re: Dobry psycholog online?

Post autor: papier »

Nie jestem fanem terapii online, znacznie trudniej nawiązać więź ze specjalistą w taki sposób. Szczególnie dzieciom. A i one potrzebują często wsparcia psychologa. Są tacy specjaliści, na pewno w https://sensusmed.pl/oferta/psychoterap ... dzieciecy/ którzy dokładnie wiedzą jak z najmłodszymi pacjentami pracować, stworzyć z nimi relację opartą na poczuciu bezpieczeństwa i zaufaniu.
ODPOWIEDZ