Dochodowe biznesy

Dobre rady na każdy temat. Rozmawiamy o swoich wątpliwościach, kłopotach i szukamy rozwiązań.
Awatar użytkownika
Lusia
Posty: 148
Rejestracja: 16 lut 2020, 12:54

Dochodowe biznesy

Post autor: Lusia »

Witam! Zastanawiam się jakie obecnie biznesy są najbardziej opłacalne, może tak produkcja mebli? Myślę ,że teraz sporo osób chce aranżować wnętrza po swojemu - poszukują więc odpowiednich mebli na wymiar. Wiem jednak ,że maszyny stolarskie to nie taka tania rzecz, ale można je wypożyczyć za dobrą cenę na okreslony czas od odpowiedniej firmy https://maszyny-stolarskie.com.pl/ - to dobra inwestycja. Co myślicie?
Awatar użytkownika
nosleep
Posty: 97
Rejestracja: 21 cze 2019, 10:52

Re: Dochodowe biznesy

Post autor: nosleep »

Myślę, że taka branża może być opłacalna. Jak założysz firmę produkcyjną to pomyśl o otwarciu sklepu firmowego. Myślę, ze klienci chętnie kupują meble prosto od producenta. Poza tym będziesz w stanie zaproponować atrakcyjne ceny. Jeśli się zdecydujesz na taką opcję to zerknij na ofertę firmy https://ergostore.pl/ - oni projektują i wyposażają powierzchnie sklepowe. Warto zadbać o to, by wnętrze przyciągało klientów.
Awatar użytkownika
monka
Posty: 440
Rejestracja: 31 sie 2019, 21:05

Re: Dochodowe biznesy

Post autor: monka »

Według mnie jednym z bardziej dochodowych biznesów jest zakład stolarski. Musisz mieć w nim dobrej jakości maszyny, aby móc precyzyjnie wykonywać swoją pracę, ale takie w rozsądnej cenie można znaleźć na stronie: https://winter-holztechnik.pl/maszyny-stolarskie/ . Polecam :)
Awatar użytkownika
firt
Posty: 63
Rejestracja: 16 mar 2020, 9:12

Re: Dochodowe biznesy

Post autor: firt »

My zajmujemy się przetwórstwem. Biznes dobrze się kręci, jak ma się klientów, jest podaż i popyt, to można się utrzymać. Sekretem jest również korzystanie z najlepszych sprzętów i produktów. Obecnie mamy niezawodne rolki od producenta Mewaa z Sukowa https://www.mewaa.pl/content/2-Produkty. Oni oferują szeroki wachlarz rolek transportowych, napędowych i napinających w bardzo korzystnych cenach, polecam ich serdecznie.
Awatar użytkownika
placzmalyplacz
Posty: 61
Rejestracja: 14 wrz 2019, 21:51

Re: Dochodowe biznesy

Post autor: placzmalyplacz »

Coraz bardziej dochodowa staje się branża budowlana, firmy rozwijają się bardzo szybko. Często pomaga w tym sprawdzony sprzęt taki jak młoty wyburzeniowe firmy Osa Polska https://osapolska.pl/mloty-wyburzeniowe-hb/ . Seria HB to kawał sprzętu, który poradzi sobie nawet z trudnymi konstrukcjami, jest wykonany z bardzo wytrzymałego materiału, dzięki temu służy dłużej bez większych i kłopotliwych w przypadku takiego sprzętu awarii.
łukasz0033

Re: Dochodowe biznesy

Post autor: łukasz0033 »

Wydaje mi się, że każdy biznes może być dobrym pomysłem, trzeba tylko podejść do niego odpowiednio. Jeżeli ma to być spółka to warto od razu z góry znać zasady jak oblicza się wartość spółek. Tutaj https://www.zset.pl/sprzedaz-przedsiebi ... -pamietac/ znajdziecie takowe informacje. Czytajcie!
Kaśka25

Re: Dochodowe biznesy

Post autor: Kaśka25 »

Na pewno produkcja wysokiej jakości mebli będzie dochodowa. Oczywiście wiesz że klienci są bardzo wymagający i dlatego zainteresuj się ofertą producenta https://www.gtv.com.pl/pl/ który dostarczy twojej firmie okucia, prowadnice i wszelkie inne przydatne akcesoria meblarskie wysokiej jakości i w niskiej cenie. Dzięki nim stworzysz doskonałe meble.
Awatar użytkownika
modny
Posty: 189
Rejestracja: 30 cze 2020, 22:17

Re: Dochodowe biznesy

Post autor: modny »

Myślę, że każdy z nas na pewno również myśli o tym aby w jakiś sposób prowadzić własną firmę, ale nie do końca wie w jakiej formie. Zdecydowanie fajnie jest wiedzieć jak założyć spółkę i ja jestem zdania, ze właśnie taka forma biznesu jest bardzo dobra. Dlatego moim zdaniem warto jest się cały czas w tym zakresie dokształcać.
Awatar użytkownika
papier
Posty: 101
Rejestracja: 06 paź 2019, 0:31

Re: Dochodowe biznesy

Post autor: papier »

Działalność w przemyśle stolarskim? Na pewno na początek trzeba zainwestować w maszyny jak https://maszyny-stolarnia.pl/produkty/strugarki ale dochody z pracy mogą być zadowalające. Z tego co się orientuje to na tej stronie mają maszyny dostępne prosto od producenta, z atestami i gronem zadowolonych klientów. Nie tylko strugarki znajdziecie ale wszystkie maszyny stolarskie konieczne w działalności.
wojtuś

Re: Dochodowe biznesy

Post autor: wojtuś »

Od dłuższego czasu szukasz odpowiedzi jak poradzić sobie z tym problemem ? Otóż mam dla Ciebie wspaniałą informację! Poświęciłem trochę swojego cennego czasu aby dowiedzieć się więcej na ten temat i o to są wyniki moich poszukiwań : https://perry.com.pl/category/tabletkar ... -tabletek/
Kilof

Re: Dochodowe biznesy

Post autor: Kilof »

Kluczowym krokiem przy zakładaniu spółki na Łotwie jest wybór odpowiedniej nazwy firmy, która musi być unikalna i zgodna z lokalnymi przepisami. Należy również określić siedzibę firmy na terenie Łotwy. Więcej informacji na ten temat można znaleźć na stronie https://artelis.pl/artykuly/79444/spolk ... ja-zalozyc i jak dla mnie to są istotne sprawy.
Biegacz

Re: Dochodowe biznesy

Post autor: Biegacz »

Przy wyborze lokalizacji dla Twojej spółki, ważne jest również zrozumienie lokalnych uwarunkowań rynkowych. Na https://blogiant.com/17884/zakladanie-s ... y-prawnej/ znajdziesz informacje, które pomogą Ci ocenić potencjał rynku i konkurencyjność w wybranym kraju.
Komat

Re: Dochodowe biznesy

Post autor: Komat »

Dla firm, które chcą osiągnąć sukces, kluczowa może okazać się także strategia dywersyfikacji. Rozszerzenie oferty na nowe produkty lub wejście na nowe rynki może znacznie zwiększyć stabilność finansową firmy. Szczegółowe informacje na temat dywersyfikacji i jej korzyści można znaleźć tutaj https://hrpress.pl/artykuly/zarzadzanie ... -biznesie/ i dywersyfikacja pomaga zmniejszyć ryzyko biznesowe i zabezpieczyć przyszłość firmy.
ODPOWIEDZ