Dom opieki dla seniora

Dobre rady na każdy temat. Rozmawiamy o swoich wątpliwościach, kłopotach i szukamy rozwiązań.
Awatar użytkownika
alberta63
Posty: 1
Rejestracja: 26 sie 2020, 9:30

Dom opieki dla seniora

Post autor: alberta63 »

Witajcie. Jakie znacie zaufane domy opieki dla seniorów w Łodzi? Wiele dobrego słyszałam na temat placówki Familia. Słyszeliście o tym miejscu? Polecacie?
Awatar użytkownika
Hermenegilda1991
Posty: 1
Rejestracja: 11 sie 2020, 20:59

Re: Dom opieki dla seniora

Post autor: Hermenegilda1991 »

Dom opieki Familia to jedna z niewielu placówek, gdzie panuje tak rodzinna atmosfera. Szczerze polecam. Mieszkańcy mają tam zapewnioną całodobową opiekę wykwalifikowanych pielęgniarek, jedzą smaczne posiłki, spędzają czas w ciszy i spokoju.
Amobroży

Re: Dom opieki dla seniora

Post autor: Amobroży »

Nie jest łatwo oddać bliską osobę do takiego miejsca, ale trzeba być świadomym, że najważniejsza jest wzorcowa opieka, a taką domy opieki zapewniają. Ja mam bliską osobę w Nowym Dworze Mazowieckim w "Domu Rodzinnym" i jest dobrze. Miejsce bardzo przyjazne seniorom.
Awatar użytkownika
krwinka
Posty: 67
Rejestracja: 03 lut 2020, 17:12

Re: Dom opieki dla seniora

Post autor: krwinka »

Zerknij na dom spokojnej starości http://podtopolami.eu który sprawdzi się rewelacyjnie na pewno pod wieloma względami w opiece na starszą osobą. opieka jest całą dobę + zajęcia dla seniorów żeby się nie nudzili.
Łucja1

Re: Dom opieki dla seniora

Post autor: Łucja1 »

Od jakiegoś czasu, zastanawiamy się nad tym, by umieścić babcie w takim miejscu. Z tego co słyszałam, to jest to często bardzo dobry pomysł, szczególnie jeśli starsza osoba potrzebuje, ponad przeciętnej opieki. W naszym wypadku tak jest. Zastanawiamy się nad tym domem - http://www.domlesnezacisze.pl/. Słyszeliście kiedyś o nim?
Hałka

Re: Dom opieki dla seniora

Post autor: Hałka »

My też potrzebowaliśmy opieki nad babcią, ale nie chcieliśmy jej oddawać do domu opieki, dlatego szukaliśmy opiekunki, która mogłaby przychodzić do nas do domu i odciążyć nas w obowiązkach. Okazało się, że opieka dla seniora w Poznaniu nie jest problemem, wystarczyło poszukać w internecie. Teraz do babci przychodzą bardzo fajne panie opiekunki, są odpowiednio przeszkolone medycznie, ale też zawsze służą wsparciem emocjonalnym. Babcia jest zadowolona, więc my tym bardziej.
hiczungł

Re: Dom opieki dla seniora

Post autor: hiczungł »

Gdy u mojego ojca zaczęły się pierwsze objawy Alzheimera, koniecznością okazało się skorzystanie z usług https://domseniora.pomorskie.pl/oferta.html . Ten dom zapewnia kuchnie, rowniez dietetyczna, sprzatanie pranie i co najwazniejsze - profesjonalna rehabilitacje. Oczywiscie warunki sa niezmiernie przyjazne i rodzinne.
czułka

Re: Dom opieki dla seniora

Post autor: czułka »

warto dobrze przejrzeć oferty wszystkich domów seniora. Bardzo polecanym jest https://podtopolami.eu/ , miejsce przyjazne obsługa zaangażowanie w dbałość o jakość życia seniorów. Tutaj zdajesz sobie sprawę z tego, że dom seniora rzeczywiście jest domem a nie byle jakim miejscem.
mórarz

Re: Dom opieki dla seniora

Post autor: mórarz »

Moją mamę zdecydowaliśmy się oddać do domu opieki https://www.domopiekiseniora.com/oferta/ . Niestety, nie nadaje się już samodzielnego funkcjonowania także wsparcie ze strony wykwalifikowanych pielęgniarek było tutaj konieczne. Prywatne zabiegi rehabilitacyjne także odbywają się na miejscu, absolutny profesjonalizm.
kaśka984

Re: Dom opieki dla seniora

Post autor: kaśka984 »

Wysłanie mamy do domu opieki traktowaliśmy jako priorytet. Niezmiernie pomocna na tym polu okazała się oferta https://domseniora.pomorskie.pl/oferta.html - odpowiadali za przygarnięcie mamy w swoje skromne, lecz komfortowe progi o domowej atmosferze. Oferują tam także grupowe spotkania z psychologiem!
Kamaś

Re: Dom opieki dla seniora

Post autor: Kamaś »

Wybór domu opieki dla seniora nigdy nie jest łatwą decyzją. Jednak często stan zdrowia chorego wymaga specjalistycznej opieki medycznej praktycznie przez całą dobę. Kiedy nasza babcia zaczęła mocno niedomagać, zdecydowaliśmy się na https://klinikaseniora.pl/ za poleceniem lekarza. W tym miejscu babcia ma bardzo dobrą opiekę i miłe towarzystwo innych kuracjuszy.
chólak

Re: Dom opieki dla seniora

Post autor: chólak »

Dom opieki dla seniora www.domseniora.pomorskie.pl okazal się dokładnie tym miejscem, którego szukaliśmy dla dziadka. Rodzinna atmosfera, wykwalifikowana obsługa a do tego należyte warunki, w których dziadzia może czuć się jak u siebie. To faktycznie robi wrażenie a nam udało się rozwiązać kłopot, gdyż na własną rękę nie mogliśmy realizować opieki.
iza.malókowska

Re: Dom opieki dla seniora

Post autor: iza.malókowska »

Wyszukiwarka domów seniora również mogłaby Ci się spodobać. Znalezienie odpowiedniego domu opieki w Twojej okolicy wydaje się w ten sposób dużo prostsze i możliwe do wykonania. Dla babci znaleźliśmy w ten sposób idealne miejsce, w którym czuje się jak w domu - o to chodziło. To bardzo wygodne rozwiązanie.
baszik

Re: Dom opieki dla seniora

Post autor: baszik »

Choroba Alzheimera jest wyniszczającym schorzeniem, które dotyka miliony ludzi na całym świecie. Odpowiednie leczenie może pomóc opóźnić postęp choroby i poprawić jakość życia. Ośrodki opieki nad seniorami oferują różnorodne zabiegi, w tym specjalistyczne leczenie alzheimera, które może pomóc w radzeniu sobie z objawami i poprawie ogólnego stanu zdrowia.
ODPOWIEDZ