Drenażowa oczyszczalnia ścieków

Dobre rady na każdy temat. Rozmawiamy o swoich wątpliwościach, kłopotach i szukamy rozwiązań.
Awatar użytkownika
hektor-74
Posty: 2
Rejestracja: 23 lis 2019, 21:47

Drenażowa oczyszczalnia ścieków

Post autor: hektor-74 »

Jeżeli ktoś planuje nową przydomową oczyszczalnię ścieków, to polecam oczyszczalnię drenażową. U mnie wykonywała ją ta firma http://www.biohydrosystem.pl/Strona/ i jestem bardzo zadowolony. Sumienna firma i nieduży koszt jak na taką inwestycję.
Awatar użytkownika
mak
Posty: 12
Rejestracja: 16 kwie 2020, 10:49

Re: Drenażowa oczyszczalnia ścieków

Post autor: mak »

My mamy biologiczną SBR i tez mogę ją polecić każdemu, my ją kupiliśmy z firmy Metria z Warszawy https://metria.pl/produkty/oczyszczalni ... ologiczna/. Działa dokładnie tak jak powinna, jest wykonana z wysokiej jakości materiałów, cenowo wyszło w porządku, no i jest to bardzo ekologiczne rozwiązanie. Po moich doświadczeniach z firmą Metria mogę stwierdzić, że to rzetelna firma, warta polecenia.
Awatar użytkownika
opera
Posty: 48
Rejestracja: 08 wrz 2020, 18:42

Re: Drenażowa oczyszczalnia ścieków

Post autor: opera »

Też mamy przydomowa oczyszczalnię ścieków, która kupiliśmy od producenta ANIBUD z Piaseczna https://www.szambawodoszczelne.radom.pl ... ie-sciekow. Mają bardzo dobrą ofertę, korzystne ceny, a ich produkty są świetnej jakości. Nasza oczyszczalnia działa niezawodnie, korzystamy z niej już ponad rok i nigdy nie było z nią problemu, polecam ich serdecznie.

indiana jones lego 2 poradnik
Iłka

Re: Drenażowa oczyszczalnia ścieków

Post autor: Iłka »

Niestety ja nie znam takiego rozwiązania i jestem bardzo zaciekawiona jak działa taka oczyszczalnia ścieków. U mnie jest szambo, które również sprawuje się idealnie. Bardzo fajnie, że w sklepie https://www.dostudni.pl/ bez większego problemu mogę również kupić najróżniejsze pompy czy urządzenia potrzebne do obsługi instalacji wodnej i kanalizacyjnej.
Awatar użytkownika
bate
Posty: 60
Rejestracja: 16 kwie 2020, 16:21

Re: Drenażowa oczyszczalnia ścieków

Post autor: bate »

Pamiętajcie, że oczyszczalnię również należy czyścić :), robi się to rzadziej niż szambo, ale jednak jest to wymagane. U nas, w Łodzi, zajmuje się tym firma S.T.S. EKON https://sts-ekon.pl/czyszczenie-oczyszc ... owych.html. Oni mają kompleksowe usługi, korzystne ceny, no i są rzetelni. Bez problemu można się z nimi umówić na konkretny termin, pracują porządnie, zdecydowanie warto skorzystać z ich usług, polecam.
Jaśek

Re: Drenażowa oczyszczalnia ścieków

Post autor: Jaśek »

Zastanawialiście się jaki wpływ na przydomową oczyszczalnię ścieków ma zmiękczacz wody, regenerowany solanką?

W internecie jest bardzo dużo sprzecznych informacji, ciężko mi było stwierdzić jak to rzeczywiście jest. ALE!

Znalazłem niedawno film na youtube, który wlaśnie bardzo szczegółowo przedstawia ten temat, w oparciu o wiedzę producentów zmiękczaczy wody oraz oczyszczalni biologicznych :D

Baardzo polecam, duża dawka wiedzy - https://youtu.be/3a6d9V96yP0
Baśka

Re: Drenażowa oczyszczalnia ścieków

Post autor: Baśka »

Ja mogę wam doradzić w kwestii preparatów do instalacji kanalizacyjnej. Zobaczcie na stronę https://biofos.pl/ ich produkty działają skutecznie i chronią takie oczyszczalnie. Produkty do szamb i przydomowych oczyszczalni ścieków, dostępne są w różnych pojemnościach, w formie tabletek i proszku. Na pewno wybierzecie. Macie te produkty też szczegółowo opisane to poczytacie.
Żaklina11

Re: Drenażowa oczyszczalnia ścieków

Post autor: Żaklina11 »

Gdybyście potrzebowali pomocy od firmy która zajmuje się przepychaniem i czyszczeniem rur oraz udrażnianie kanalizacji łódź to pogotowie kanalizacyjne na pewno wam w tym pomoże. Oni także szybko działają w razie jakiś awarii instalacji kanalizacyjnej. Mają dobry sprzęt i sprawdzone metody. Informacje oferty i kontakt na stronie.
Wołek

Re: Drenażowa oczyszczalnia ścieków

Post autor: Wołek »

Ja również jestem zwolennikiem posiadania przydomowej oczyszczalni ścieków i muszę przyznać, że jak najbardziej jest to rozwiązanie na lata. Tym bardziej, że jak miałem okazję zapoznać się z ciekawym wpisem https://ogrody24.pl/blog/post/przydomow ... dla-ogrodu to już teraz wiem, że jak najbardziej taka woda może być powtórnie wykorzystana.

kot obsikuje drzwi
ODPOWIEDZ