ekologiczne termosy z logo

Dobre rady na każdy temat. Rozmawiamy o swoich wątpliwościach, kłopotach i szukamy rozwiązań.
Awatar użytkownika
Izajasz_69
Posty: 1
Rejestracja: 18 sty 2023, 18:40

ekologiczne termosy z logo

Post autor: Izajasz_69 »

Siemka, zastanawiałem się ostatnio nad jakimiś fajnymi gadżetami reklamowymi dla moich partnerów. Szukałem propozycji w internecie i znalazłem https://businessgifts.pl/termosy-bambusowe, które wyglądają naprawdę świetnie. Wykonane są z bambusa, co oznacza, że są w pełni ekologiczne. Mają też wygodny uchwyt i są wyposażone w zamknięcie na klucz, co zapewnia bezpieczeństwo.
Jednak najważniejsze jest to, że można je zamówić z własnym logo. To jest właśnie to, czego szukam. Chciałbym, aby moi partnerzy mieli wygodny i ekologiczny produkt, który będzie miał logo mojej firmy.
Czy ktoś z Was ma doświadczenie z tymi termosami? Czy są one wystarczająco trwałe i wygodne? Czy możecie polecić jakieś inne produkty, które spełniają moje wymagania?
Bardzo bym docenił jakąkolwiek pomoc.
Dziękuję!
oeasu

Re: ekologiczne termosy z logo

Post autor: oeasu »

Jeśli tak naprawdę ja mam mieć świadomość, co mi odpowiada, a co nie, to jednak każdy z nas może inaczej myśleć, ale znajomość siebie po prostu maksymalnie popłaca. Dlatego ja wam powiem, że drewniany organizer na biurko z szufladami to dla mnie jest ważny element. Po prostu nie wyobrażam soibe tego nie mieć jako reklamę.
zołzaa00

Re: ekologiczne termosy z logo

Post autor: zołzaa00 »

Jeśli mówimy o sposobach reklamowania własnego biznesu, to jest ich sporo, ale uważam, że nie ma to jak ciągle się doskonalić. Dlatego obiecałam sobie, że nie poprzestanę na tym, co mam. Stąd sprawdzam sobie tego rodzaju https://dlugopisy24.pl/ gadżety. Moim zdaniem dodatki tego typu naprawdę mogą pomóc.
ODPOWIEDZ