Filtry DPF - Zakup

Dobre rady na każdy temat. Rozmawiamy o swoich wątpliwościach, kłopotach i szukamy rozwiązań.
Awatar użytkownika
Marels
Posty: 249
Rejestracja: 16 wrz 2019, 22:14

Filtry DPF - Zakup

Post autor: Marels »

W mojej opinii jeżeli będziecie potrzebowali dobrej jakości elementów układu wydechowego, jak Filtry DPF to polecam sprawdzić PAMAKU centrum układów wydechowych w których znajdziecie dobrej jakości materiały w konkurencyjnych cenach i jednocześnie licząc na profesjonalne wsparcie ze strony obsługi.
Awatar użytkownika
rovutek
Posty: 21
Rejestracja: 01 cze 2020, 10:30

Re: Filtry DPF - Zakup

Post autor: rovutek »

Akurat mnie nie interesuje zakup tylko naprawa filtrów DPF Oleśnica na szczęście posiada kilka takich zakładów np. http://dpfsmolna.pl/ i choć jeszcze nigdy nie korzystałem bo nie musiałem tak teraz nie mam już wyjścia filtry się zajechały i to strasznie...
Awatar użytkownika
stan
Posty: 33
Rejestracja: 30 lis 2019, 20:16

Re: Filtry DPF - Zakup

Post autor: stan »

Jeżeli chodzi o dpf, to od siebie mogę polecić serwis TURBO INJECTOR z Krakowa https://turboinjector.pl/regeneracja-dpf-srs-i-fap/. Oni znają się na tego typu filtrach. U nas zajęli się regeneracją DPF i widać było, że mają doświadczenie i kompetencje w tym zakresie. Są rzetelni, pracują porządnie, szybko, a ceny mają korzystne. Trafiliśmy tam po rekomendacji od naszych znajomych i sami możemy ich polecić, bo są w pełni profesjonalni i uczciwi.
ODPOWIEDZ