Jak uruchomić biznes internetowy

Dobre rady na każdy temat. Rozmawiamy o swoich wątpliwościach, kłopotach i szukamy rozwiązań.
olaradn

Jak uruchomić biznes internetowy

Post autor: olaradn »

Cześć wszystkim. Od jakiegoś czasu rozmyślam nad handlowaniem w sieci oraz zaczynam szukać informacji o tym, jak zacząć, ale też jak otworzyć sklep internetowy. Mam do tej pory jakiś plan na handel, chyba dobry, tylko wciąż się zastanawiam. Sądzicie, że warto się wahać? Będę pełna wdzięczności za komentarze, bo właśnie zaczynam ogarniać ten plan, a tę platformę wysłali mi koledzy. Szukałam w sieci i komentarze znalazłam bardzo dobre, ale zamierzam się jeszcze trochę więcej dowiedzieć, bo jednak uruchomienie własnego sklepu to poważny krok. Ktoś kojarzy i może nieco powiedzieć? Z góry dzięki za komentarze.
sunia

Re: Jak uruchomić biznes internetowy

Post autor: sunia »

Mając biznes internetowy to warto z czasem rozpocząć współpracę z aforti exchange i mieć zagwarantowaną hurtową wymianę walut. A dodatkowo wszystko ogarniają w sposób zdalny. Mają bardzo dobre opinie, także śmiało można się do nich odezwać.
Awatar użytkownika
Zembala
Posty: 86
Rejestracja: 25 lip 2019, 20:36

Re: Jak uruchomić biznes internetowy

Post autor: Zembala »

Mozna to zrobić na Home.pl wiele osób włąsie tak prowadzi swoja sprzedaż w necie. Poza tym dobrze jak się zdecydujemy na system ratalny IRaty https://iplatnosci.pl/wspolpraca/ mają korzystne warunki współpracy, no i dla klienta to zawsze udogodnienie.
Kadzidło

Re: Jak uruchomić biznes internetowy

Post autor: Kadzidło »

W kontekście VAT, ważne jest dla sklepów e-commerce, aby zrozumieć różnicę między sprzedażą B2B (business-to-business) a B2C (business-to-consumer). Różne zasady mogą obowiązywać w zależności od tego, kto jest odbiorcą towarów lub usług. Dla dokładniejszego zrozumienia tych kwestii, odwiedź https://www.info-migrator.pl/czy-sklep- ... iczac-vat/ gdyż zrozumienie tych różnic jest istotne dla prawidłowego rozliczania VAT.
jjustii188

Re: Jak uruchomić biznes internetowy

Post autor: jjustii188 »

Codziennie zapisujemy tysiące danych w naszej firmowej chmurze. Oczywiście dbamy o bezpieczeństwo, ale mamy świadomość, że co nieco może okazać się niestety niezabezpieczonym w odpowiedni sposób. I sprawdzam do tego narzędzia takie jak xopero , pozwalające na bezpieczne odzyskiwanie danych z chmury.
Kaziu

Re: Jak uruchomić biznes internetowy

Post autor: Kaziu »

Numer EORI, będący identyfikatorem dla przedsiębiorców prowadzących handel międzynarodowy, jest kluczowy w procesie odprawy celnej towarów. Każdy przedsiębiorca, który importuje lub eksportuje towary spoza Unii Europejskiej, musi posiadać ten numer. Jest to wymóg prawny, mający na celu ułatwienie wymiany handlowej i zapewnienie śledzenia przepływu towarów. Aby dowiedzieć się więcej na temat numeru EORI i procesu jego uzyskiwania, warto zapoznać się z artykułem https://enowiny.pl/artykul,65030,numer- ... ebuje.html który zawiera szczegółowe informacje na ten temat.
Kaczmar

Re: Jak uruchomić biznes internetowy

Post autor: Kaczmar »

Dla tych, którzy są zainteresowani najnowszymi trendami w e-commerce, polecam ten link na temat Quick Commerce https://tuzgierz.pl/wiadomosci-zgierz/q ... gbjWnoH2Y3 i jak najbardziej takie sprawy bywają bardzo ważne. To zdaje się być przyszłością e-commerce, kto zgadza się ze mną?
dotualna

Re: Jak uruchomić biznes internetowy

Post autor: dotualna »

W sumie to mi się mocno kłóci z tym, co chcę zrobić, bo jednak wiecie, mam do wykorzystania dotacje na robotyzacje , a jeśli będzie to biznes stricte internetowy, to chyba nie mam na co tego wykorzystać? Chyba, że mowa na przykład o automatyzacji na magazynie... Co wy na to? Mi to naprawdę odpowiada.
mojalaskarooomdaa

Re: Jak uruchomić biznes internetowy

Post autor: mojalaskarooomdaa »

Cześć, rozważam na przykład to, czy na przykład aplikacja miro jest dla nas i czy to jest niesamowitą możliwością. Chodzi mi o to, że naprawdę warto jest poprawić działanie firmy poprzez nowoczesne systemy. Tak mi się przynajmniej wydaje, a Wam?
ODPOWIEDZ