Jaki ortopeda w Krakowie?

Dobre rady na każdy temat. Rozmawiamy o swoich wątpliwościach, kłopotach i szukamy rozwiązań.
Awatar użytkownika
mieczyslaw_93
Posty: 1
Rejestracja: 24 mar 2020, 7:24

Jaki ortopeda w Krakowie?

Post autor: mieczyslaw_93 »

Cześć. Poszukuję sprawdzonego lekarza ortopedy w Krakowie. Słyszałem sporo pozytywnych opinii o poradni http://www.jedynezdrowie.pl/. Znacie, polecacie?
Awatar użytkownika
Achilles_81
Posty: 2
Rejestracja: 04 lis 2019, 2:53

Re: Jaki ortopeda w Krakowie?

Post autor: Achilles_81 »

Chodziłem do poradni Jedyne Zdrowie na rehabilitację po operacji kręgosłupa. Z lepszymi lekarzami nigdy nie miałem do czynienia ;) Bardzo szybko poczułem się o wiele lepiej i wróciłem do formy sprzed operacji.
Awatar użytkownika
Lusia
Posty: 148
Rejestracja: 16 lut 2020, 12:54

Re: Jaki ortopeda w Krakowie?

Post autor: Lusia »

Ja akurat wiele dobrego słyszałam na temat dr Rafała Więcka. Tutaj http://www.rehabilitacje.org można się do niego zapisać - szybko i sprawnie. To dobry specjalista z Krakowa
Awatar użytkownika
Debbie
Posty: 31
Rejestracja: 29 sty 2020, 8:26

Re: Jaki ortopeda w Krakowie?

Post autor: Debbie »

Nie jestem z Krakowa, więc nie znam tamtejszych specjalistów, ale czytałam niedawno, że ortopeda Rzeszów prywatnie ortopedarzeszow.pl mają dużą wiedzę w tej kwestii. Na ich stronie jest napisane, że konsultacje są i dla dorosłych, i dla dzieci, a ceny są przystępne. Dodatkowo wykonują kompleksowe leczenie.
Kiść

Re: Jaki ortopeda?

Post autor: Kiść »

W Krakowie nie znam żadnego dobrego specjalisty, ale wychodzę z założenia, że jeżeli zależy nam na jak najlepszej opiece medycznej, to nie powinniśmy brać pod uwagę miejscowości. Od siebie polecam CM Gamma, ponieważ pracują tam sami specjaliści, do których mam pełne zaufanie.
móranowski

Re: Jaki ortopeda w Krakowie?

Post autor: móranowski »

Pamiętaj o tym, jak bardzo ważne są stosowne artykuły ortopedyczne. Otrzymaliśmy szansę zamówienia ich z oferty https://www.orto-tech.com.pl/produkty - w postaci balkoników, wózków inwalidzkich czy materacy przeciwodleżynowych. Wszystko w znakomitej jakości!
ODPOWIEDZ