Kamery w firmie

Dobre rady na każdy temat. Rozmawiamy o swoich wątpliwościach, kłopotach i szukamy rozwiązań.
Awatar użytkownika
aida68
Posty: 1
Rejestracja: 22 lis 2020, 1:11

Kamery w firmie

Post autor: aida68 »

Czy w waszych firmach i biurach są zainstalowane kamery? Wydaje mi się, że system monitoringu to jedno z podstawowych zabezpieczeń, które też wybiera się najczęściej. Nie wyobrażam sobie nie mieć kamer, bo na pewno nie czułabym się bezpiecznie, a wy? Może korzystacie z jakichś innych równie skutecznych zabezpieczeń?
hiczungł

Re: Kamery w firmie

Post autor: hiczungł »

Monitoring wraz z alarmem zawitał na dobre w naszej firmie. Nigdy mało bezpieczeństwa! Rozwiązania takiej kategorii zapewnili nam https://telbit.com.pl/alarmy-i-monitoring/alarm/ po równie atrakcyjnej cenie. Traktuję to jako bardzo udany wybór, gdyż na bezpieczeństwo firmy nie ma co żałować. Jestem niezwykle zadowolony z tej inwestycji.

schemat podłączenia domofonu
żołądź

Re: Kamery w firmie

Post autor: żołądź »

kamery w firmie sa raczej niezbedne, ja mam i w biurze i w domu. kupilem je z lanberga bo to fajny zestaw. w domu mam ten z 4 kamerami a a wbiurze ze wzgledu na wielkosc mam ten na 8 kamer. latwy montaz dobry obraz i spoko cena. duzo taniej niz przy zakladaniu przez profesjonalna firme
Koroś

Re: Kamery w firmie

Post autor: Koroś »

Natomiast jeśli chodzi o wybór przede wszystkim profesjonalnej pomocy w zakresie odpowiedniego zabezpieczenia swojego domu przed próbami kradzieży oraz włamań to w nowym domu w końcu zdecydowaliśmy się nad wykorzystaniem kamer IP które udało nam się znaleźć w ofercie sklepu https://kompleksmedia.pl/monitory-cctv- ... ,c201.html na które również się zdecydowaliśmy. Lepiej chronić swój majątek przed kradzieżami i jednak skutecznie poprawiać efektywność pracy. Mam nadzieję, że wszystko pójdzie pomyślnie i co najważniejsze przełoży się to jednak na spokojny sen bo w razie prób włamań np. włączy alarm, czy wyśle powiadomienie.
MatyiŻ

Re: Kamery w firmie

Post autor: MatyiŻ »

Kamer kamerami...jednak ja muszę mieć zabezpieczenia na przysłowiowy mór beton. Zamówiłam w zeszłym roku do firmy kilka sejfów z renomowanej firmy konsmetal24 https://www.konsmetal24.pl/promotions i powiem wam, że od kiedy sejfy są u nas czuję się o wiele spokojniejsza.
kórtka

Re: Kamery w firmie

Post autor: kórtka »

Monitoring na dobre zagościł i u nas. Zadbanie o ten aspekt stało się możliwe dzięki zawiązaniu współpracy z http://atline.pl/oferta/produkty/ . Moim wymogom całkowicie to sprostało a do tego czujemy się bezpieczniejsi. Były już próby kradzieży na terenie firmy, także warto być przygotowanym na takie kłopoty z różnych stron.
ODPOWIEDZ