Kto do budowy oczyszczalni?

Dobre rady na każdy temat. Rozmawiamy o swoich wątpliwościach, kłopotach i szukamy rozwiązań.
Awatar użytkownika
radogost-95
Posty: 1
Rejestracja: 27 kwie 2020, 7:28

Kto do budowy oczyszczalni?

Post autor: radogost-95 »

[color= rgb(0, 0, 0);]Cześć! Wiele dobrego nasłuchałem się o przydomowych oczyszczalniach ścieków i planuję zainwestować w takie rozwiązanie. Możecie polecić mi sprawdzonych wykonawców? Tylko solidne firmy, bez prowizorki[/color] ;)
Awatar użytkownika
metody
Posty: 1
Rejestracja: 08 gru 2019, 3:07

Re: Kto do budowy oczyszczalni?

Post autor: metody »

U mnie budową zajęli się fachowcy z biohydrosystem.pl. Nie mam im absolutnie nic do zarzucenia. Oczyszczalnia działa jak należy, budowa nie zajęła im dużo czasu no i moim zdaniem ceny też mają w porządku. Szczerze polecam!
Awatar użytkownika
w.mars
Posty: 44
Rejestracja: 28 lis 2019, 15:18

Re: Kto do budowy oczyszczalni?

Post autor: w.mars »

My mamy oczyszczalnie od firmy Bio Eden z Wiśniowej Góry (niedaleko Łodzi). Posiadamy oczyszczalnie biologiczna z drenażem rozsączającym https://www.bioeden.eu/oferta/biologicz ... ie-sciekow. Oni mają bardzo dobre produkty, świetne ceny, firma jest rzetelna i naprawdę warto skorzystać z ich oferty, polecam gorąco.
Awatar użytkownika
stan
Posty: 33
Rejestracja: 30 lis 2019, 20:16

Re: Kto do budowy oczyszczalni?

Post autor: stan »

My mamy przydomową oczyszczalnię ścieków z firmy ANIBUD z Piaseczna https://www.szambawodoszczelne.radom.pl ... ie-sciekow. To jest bardzo rzetelna firma, mają korzystne ceny i solidne produkty. Nasza oczyszczalnia jest niezawodna, działa bez problemów, firmę polecam serdecznie, warto skorzystać z ich oferty.
Awatar użytkownika
Edi88
Posty: 7
Rejestracja: 14 maja 2020, 14:14

Re: Kto do budowy oczyszczalni?

Post autor: Edi88 »

Skoro dotyczy Cię właśnie ów temat to pamiętaj, iż znam miejsce, gdzie powinnaś odczytać o wiele więcej wyjątkowo dobrych treści na ów temat. Polecam w wolnej chwili ponieważ faktycznie warto według mojej oceny - http://plytyzeliwne.pl .
Awatar użytkownika
wirer
Posty: 49
Rejestracja: 16 kwie 2020, 14:25

Re: Kto do budowy oczyszczalni?

Post autor: wirer »

My mamy oczyszczalnię hybrydową BDH od producenta Metria z Warszawy https://metria.pl/produkty/oczyszczalni ... ydowa-bdh/, która posiada podwójną technologię hybrydową, przez co bardzo dokładnie oczyszcza i redukuje zanieczyszczenia. Jest kompaktowa, działa niezawodnie, za wszystko zapłaciliśmy bardzo dobrą cenę, polecam ją serdecznie. Ten producent jest bardzo rzetelny i warto skorzystać z jego oferty.
Awatar użytkownika
modny
Posty: 189
Rejestracja: 30 cze 2020, 22:17

Re: Kto do budowy oczyszczalni?

Post autor: modny »

U mnie akurat oczyszczalnię ścieków budowała lokalna firma i muszę przyznać, że wszystko działa jak należy. Mimo wszystko ja również lubię być ubezpieczony i mam specjalistyczny sprzęt gdyby nagle pojawiła się jakaś awaria. Oczywiście mowa tu o pompie do ścieków surowych https://www.dostudni.pl/pompy-do-scieko ... h,b82.html która na pewno spełni swoje zadanie idealnie.
Awatar użytkownika
grassaa
Posty: 56
Rejestracja: 28 lis 2019, 14:30

Re: Kto do budowy oczyszczalni?

Post autor: grassaa »

My mamy oczyszczalnię ścieków od producenta BIO-TEK ze Szczecina, oni specjalizują się w tego typu przydomowych konstrukcjach http://bio-tek.pl/oczyszczalnie-sciekow. Od nich mamy oczyszczalnię biologiczną najwyższej jakości, działa bez problemu. Bio-Tek zaprojektowało i wykonało wszystko w terminie i w korzystnej cenie. Oczyszczalnia jest tania w eksploatacji, działa niezawodnie, nie wydziela brzydkiego zapachu, ani nic takiego, sprawdza się super, polecam.
Awatar użytkownika
aniela55
Posty: 61
Rejestracja: 19 lis 2019, 12:41

Re: Kto do budowy oczyszczalni?

Post autor: aniela55 »

Niekoniecznie trzeba brać do tego specjalistycznej firmy, no może do wykopu, my oczyszczalnie podłączyliśmy sami, mąż się trochę na tym zna, ja również i poszło super. Oczyszczalnia działa bez problemu. Samą instalację - oczyszczalnię przydomową biologiczną kupiliśmy od rzetelnej firmy Usługowo-Handlowej MiM Mariusz Mańkowski ze Szczecina https://sklep.zbiorniki.szczecin.pl/pl/ ... sciekow/29. Ich produkty są najwyższej jakości, oczyszczalnia działa niezawodnie, cenowo wyszło opłacalnie, zdecydowanie polecam tego producenta.
ODPOWIEDZ