mycie auta

Dobre rady na każdy temat. Rozmawiamy o swoich wątpliwościach, kłopotach i szukamy rozwiązań.
Germiżka

mycie auta

Post autor: Germiżka »

Czy ktoś ma sprawdzone kosmetyki do auta? Ja zawsze mam problem z polerowaniem samochodu, jak kupuje wosk to on jest tak toporny w nakładaniu ,juz nie powiem o polerowaniu, to istny koszmar....Próbowałam juz bardzo dużo specyfików, ale jakoś nie potrfią trafić na ten konkretny
Justyńia

Re: mycie auta

Post autor: Justyńia »

Znam ten problem ,to musisz kupić dobre sprawdzone specyfiki w porządnym sklepie, mnie kolega polecił https://showcarshine.pl/ Maja ogromny wybór różnych kosmetyków nie tylko czyszczących ,ale również pielęgnujących do samochodów. Osobiście jestem bardzo zadowolona, bo jednak jak kupujesz auto ,to tez chcesz mieć takie specyfiki ,które będą cię zadowalały. Ale tam sobie zerknij ,bo warto :)
Hanka Ż

Re: mycie auta

Post autor: Hanka Ż »

Mnie znajomy polecił https://superwipes.pl/ maja tam czyściki na różne zabrudzenia, do mysia samochodów sprawdzają się rewelacyjnie. Kupiłam juz zarówno szampon do mycia auta jak i płyn do mycia felg. Dzieki tym specyfikom mozemy szybko wszystko wyczyścić i to niejednokrotnie bez użycia wody.
DarekŁabądzki

Re: mycie auta

Post autor: DarekŁabądzki »

Ja muszę przyznać, że strasznie nie lubię myć swojego auta. Jest to dla mnie nudne, czasochłonne i męczące zajęcie. Z tego względu od dłuższego czasu korzystam z usług firmy https://g-car.com.pl/?oferta&id=3&lang=pl w Gdańsku. Zajmują się m.in. auto detailingiem, ceramiczną ochroną i regeneracją lakieru oraz profesjonalnym myciem pojazdów. Posiadają w tym zakresie szeroką wiedzę oraz wieloletnie doświadczenie. Dzięki nim mój samochód pomimo ciągłej eksploatacji cały czas wygląda jak nowy.
Łukasik

Re: mycie auta

Post autor: Łukasik »

Jeżeli jesteśmy w tak przyjemnym temacie to polecam zapoznać się z bardzo ciekawymi tematami z tego portalu w tym artykułami właśnie o myciu i pielęgnacji auta https://www.turbofakty.pl/artykul/10-na ... odu-114817. Ja właśnie studiuję kilka artykułów właśnie od nich i powiem wam, że bardzo mi się podobają. Polecam również ten https://www.turbofakty.pl/artykul/czy-m ... czne-85432.
ODPOWIEDZ