Nowe urządzenia do wyszczuplania sylwetki

Dobre rady na każdy temat. Rozmawiamy o swoich wątpliwościach, kłopotach i szukamy rozwiązań.
Miłoska

Nowe urządzenia do wyszczuplania sylwetki

Post autor: Miłoska »

Przychodzę do Was z takim pytaniem, a mianowicie chodzi mi tutaj o konkretne podpowiedzi jeżeli chodzi o wybór dobrej jakości urządzeń i akcesoriów do wykonywania bezinwazyjnie liftingu pośladków, stymulację mięśni i ich uwydatnienie? No i czy są takie rozwiązania bezinwazyjne?
ŁucjaDek

Re: Nowe urządzenia do wyszczuplania sylwetki

Post autor: ŁucjaDek »

No to jak zaczęliście poszukiwania urządzeń do skutecznego lifitingu oraz poprawy wyglądu sylwetki to śmiało mogę polecić Wam do sprawdzenia markę Emson https://ifapro.pl/emson/ to jedna z najnowszych technologii, która pozwala na skuteczne modelowanie, wyszczuplanie ciała przy kolejnych zabiegach. Według mnie po prostu dobry wybór, także dla naszych klientek :)
Oliwkaś

Re: Nowe urządzenia do wyszczuplania sylwetki

Post autor: Oliwkaś »

Dokładnie akurat w przypadku urządzeń kosmetycznych wysokiej wydajności to jak najbardziej świetnie sprawdza się Emson można liczyć na skuteczne kształtowanie sylwetki i też poprawiania jej kontur żeby wyglądała bardziej na sportową. Jednak w Ifapro naprawdę jest w czym wybierać i kłopotów z kontaktem, czy szkoleniami nie było nawet najmniejszych.
Miłoska

Re: Nowe urządzenia do wyszczuplania sylwetki

Post autor: Miłoska »

Oliwkaś pisze: ↑19 paź 2021, 17:23 Dokładnie akurat w przypadku urządzeń kosmetycznych wysokiej wydajności to jak najbardziej świetnie sprawdza się Emson można liczyć na skuteczne kształtowanie sylwetki i też poprawiania jej kontur żeby wyglądała bardziej na sportową. Jednak w Ifapro naprawdę jest w czym wybierać i kłopotów z kontaktem, czy szkoleniami nie było nawet najmniejszych.
Dzięki wielkie za konkrety! Na pewno sprawdzę i zobaczymy co z tego wyjdzie :D
Weroniśka

Re: Nowe urządzenia do wyszczuplania sylwetki

Post autor: Weroniśka »

Właśnie dlatego jeżeli szukacie przede wszystkim konkretnej jakości oraz skuteczności działania jeśli chodzi o budowę mięśni i spalania tłuszczu to Emson może realnie pomóc i to przyśpieszyć. W ofercie IFApro https://ifapro.pl/emson/ dostępne są świetne opcje urządzeń kosmetycznych i wykonuje ok 20.000 supramaksymalnych skurczów mięśni w zaledwie 30 minut podczas jednej sesji zabiegowej.
ODPOWIEDZ