Odszkodowanie za opóźniony lot

Dobre rady na każdy temat. Rozmawiamy o swoich wątpliwościach, kłopotach i szukamy rozwiązań.
Awatar użytkownika
myszka
Posty: 23
Rejestracja: 16 lut 2020, 18:43

Odszkodowanie za opóźniony lot

Post autor: myszka »

Czekaliście kiedyś na lotnisku ponad sześć godzin na swój lot? Ja ostatnio miałam taką wątpliwą przyjemność zakosztować długiego oczekiwania. Już myślałam, że w ogóle nie polecimy. W końcu się udało. Słyszałam, że za takie niedogodności przysługuje mi odszkodowanie od przewoźnika? Zamierzam się skontaktować z Kancelarią Pro Bono https://kancelariaprobono.pl/ w tej sprawie. Ponoć najlepsi. Chciałabym się was spytać czy przechodziliście przez to? Udało wam się dostać pieniądze?
Awatar użytkownika
mleczko90
Posty: 59
Rejestracja: 30 wrz 2019, 16:40

Re: Odszkodowanie za opóźniony lot

Post autor: mleczko90 »

Zwykle udaje się odzyskać, ale najlepiej właśnie poprzez kancelarię prawną gdyż firmy niechętnie oddają swoje pieniądze i trzeba wiedzieć jak to prawidłowo zgodnie z prawem wykonać.
Awatar użytkownika
Viola
Posty: 4
Rejestracja: 04 mar 2020, 13:02

Re: Odszkodowanie za opóźniony lot

Post autor: Viola »

Ciekawe komentarze.
Awatar użytkownika
BeataKaminska
Posty: 8
Rejestracja: 25 lut 2020, 13:59

Re: Odszkodowanie za opóźniony lot

Post autor: BeataKaminska »

Ludzie bardzo chętnie jedzża na wakacje czy to organizowane przez biuro podróży czy we własnym zakresie. Najgorsze jest jak mamy kłopoty z jakimi nie do końca jesteśmy w stanie sobie poradzić. Moim znajomym jakiś czas temu przydarzyła się właśnie taka sytuajca. Mieli opłaconą pierwszą klasę u jednego z najlepszych mogłoby się wydawać przewoźników i lot został niestety odwołany. Akurat w tym przypadku "trafiła kosa na kamień" ponieważ to ludzie świadomi swoich praw. Pytanie ilu z nas jeszcze nie wie do kogo się udać z taką sprawą i ile potencjalnie byliby w stanie uzyskać odszkodowania? Podejrzewam, że większość z poszkodowanych. Jak to wygląda w praktycne można przeczytać w artykule eurowings odszkodowanie na stronie - https://delayfix.com/linia-lotnicza/eurowings Swoją drogą to wyrobili sobie bardzo dobrą renomę przez wysoką skuteczność. W razie czego będziecie dokładnie pokierowani.
Awatar użytkownika
zana
Posty: 100
Rejestracja: 10 lut 2020, 11:28

Re: Odszkodowanie za opóźniony lot

Post autor: zana »

Ja ostatnio myślę o zmianie ubezpieczyciela. Ostatnio miałam bardzo nieprzyjemną sytuację, kiedy to ubezpieczyciel nie chciał wypłacić mi odszkodowania. Nawet sobie nie zdajecie sprawy ile straciłam czasu i nerwów. Gdyby nie pomoc ze strony https://wieksze-odszkodowanie.pl/odszkodowania/ to pewnie do dzisiaj ciągnęłaby się ta sprawa.
ODPOWIEDZ