ozdobne rzeźby - gdzie zamawiać?

Dobre rady na każdy temat. Rozmawiamy o swoich wątpliwościach, kłopotach i szukamy rozwiązań.
Awatar użytkownika
rafaela1987
Posty: 1
Rejestracja: 31 mar 2024, 15:59

ozdobne rzeźby - gdzie zamawiać?

Post autor: rafaela1987 »

Hejka, cieszę się, że do was dołączyłam! Słuchajcie, szukam pomocy w znalezieniu miejsca, gdzie mogę zamówić piękne ozdobne rzeźby z kamienia. Chciałabym udekorować swoje wnętrze lub ogród i wiem, że rzeźby z kamienia będą idealnym wyborem. Czy ktoś z Was ma jakieś sprawdzone miejsce, gdzie mogę znaleźć takie rzeźby? Będę wdzięczna za wszelkie sugestie i wskazówki. 😊
kasiawach

Re: ozdobne rzeźby - gdzie zamawiać?

Post autor: kasiawach »

To ciekawy pomysł, ale już wam mówię po kolei, dlaczego. Chcę mieć taki https://dreammobilhouse.pl/dom-modulowy-mg-4/ domek modułowy, letniskowy. Świetna opcja, bo można powiedzieć, że będziemy mieli gdzie wypoczywać. I tak myślę, że rzeźby będą fajnym rozwiązaniem, bo dodatkowo będę mogła w nich ukryć czujniki. To 2 w 1, bo nie dość, że dekorują, to jeszcze będą na straży. Ogólnie to domek ten mi się podoba, ale w poniższej pracowni dopytam o szczegóły tej modułowości.

Dream Mobil House ul. Uczniowska 13, 03-112 Warszawa 48 500 220 300 [email protected]
ODPOWIEDZ