pierwsze okulary

Dobre rady na każdy temat. Rozmawiamy o swoich wątpliwościach, kłopotach i szukamy rozwiązań.
Awatar użytkownika
fabian85
Posty: 1
Rejestracja: 09 kwie 2023, 10:45

pierwsze okulary

Post autor: fabian85 »

Witam forumowicze ;)
Przeglądałem ostatnio forum w poszukiwaniu odpowiedzi na moje pytanie dotyczące pierwszych okularów. Jestem w trakcie doboru okularów i mam wiele pytań.
Mam nadzieję, że ktoś będzie w stanie mi pomóc. Jestem bardzo zdenerwowany, ponieważ jest to mój pierwszy raz. Wiem, że wybór odpowiednich okularów może być trudny, ale jestem gotowy, aby się tego podjąć. Macie jakieś wskazówki?
grażynaa

Re: pierwsze okulary

Post autor: grażynaa »

Zależy też jakie was interesują okularki? Jak przeciwsłoneczne, to ostatnio dowiedziałam się firma gog eyewear w tym zakresie ma całkiem szeroki i atrakcyjny wybór. No i też dowiedziałam się, że jakość i ch produktów jest naprawdę zadowalająca.
mistycznaa

Re: pierwsze okulary

Post autor: mistycznaa »

Cześć, zastanawiam się nad zakupem okularów do domu, bo jednak okazuje się, że muszę je nosić. No i jak powinny wyglądać kompletne okulary do komputera z antyrefleksem ? Uważam, że to najlepsza opcja świata, dlatego jestem zwolenniczką szukania odpowiedzi, bo czas zainwestować w końcu w siebie. I to jest dla mnie naprawdę ważne.
joaśkaa

Re: pierwsze okulary

Post autor: joaśkaa »

Wydaje mi się, że dobrym wyborem będą dla was jednak soczewki acuvue moist 1 day . Co do ich jakości to faktycznie jest ona wysoka, dodatkowo wybór jest też tutaj bardzo obszerny co jest wielkim plusem.
Awatar użytkownika
smutek
Posty: 298
Rejestracja: 15 wrz 2019, 18:14

Re: pierwsze okulary

Post autor: smutek »

Jeśli chodzi o oprawki do okularów, uważam, że warto skonsultować się z artykułem dostępnym pod adresem: https://www.ulabogi.pl/ekskluzywne-opra ... go-wzroku/ . Wiele interesujących informacji dotyczących odpowiednich, markowych oprawek w korzystnych cenach można tam znaleźć. Bezcenna wiedza dostępna całkowicie za darmo.
fafik

soczewki

Post autor: fafik »

Rozważasz zmianę soczewek kontaktowych? Sprawdź bogatą ofertę sklepu https://www.acuvue.pl/soczewki-kontaktowe/oasys . Znajdziesz tam różnorodne soczewki kontaktowe, w tym soczewki dwutygodniowe, które mogą sprostać różnym potrzebom wzrokowym. Zachęcam do zapoznania się z ich asortymentem
ODPOWIEDZ