Pomoc przy rozpoczęciu działalności

Dobre rady na każdy temat. Rozmawiamy o swoich wątpliwościach, kłopotach i szukamy rozwiązań.
Kinaś

Pomoc przy rozpoczęciu działalności

Post autor: Kinaś »

Jestem w trakcie załatwiania wszelkich formalności, bo chcę otworzyć własną działalność. Wiedzieliście, że dobre biura rachunkowe oferują również pomoc przy rozpoczęciu działalności gospodarczej? Ja się cieszę, że trafiłam właśnie do Rensorg, bo sporo mi pomogli w tym zakresie.

dwutlenek krzemu zastosowanie
romaśka

Re: Pomoc przy rozpoczęciu działalności

Post autor: romaśka »

Bardzo pomóc może Ci firma która oferuje leasingi nie tylko samochodów ale i maszyn związanych z różnymi biznesami. Na stronie https://www.leason.pl/oferta/leasing-auto/ Znajdziesz najkorzystniejsze oferty odnośnie leasingu samochodów oraz maszyn specjalistycznych. Ja chcę otwierac wulkanizację z mężem i będziemy najpewniej korzystac z tej oferty.
Zośka

Re: Pomoc przy rozpoczęciu działalności

Post autor: Zośka »

U mnie w przychodni niezbędna była pomoc wykwalifikowanych prawników, którzy znają się na prawie medycznym, dlatego wybrałam kancelarię https://pawelczyk-kozik.pl/podmioty-lecznicze.html . Dużo pozytywnych opinii słyszałam od ludzi z branży, dlatego nie miałam wątpliwości, że załatwią moje problemy.

bus limanowa nowy sącz
Ryś

Re: Pomoc przy rozpoczęciu działalności

Post autor: Ryś »

Pamiętaj również, aby załatwić sobie zaplecze prawne. Każda firma powinna mieć swojego prawnika. Od siebie mogę polecić podmiot taki jak kancelaria adwokacka jelenia góra. Świadczą usługi dla mojej firmy, ale także dla wielu innych osób. Cenowo wygrywają z konkurencją, skuteczność także mają wysoką. Nigdy na nich się nie zawiodłem.
Bartuś

Re: Pomoc przy rozpoczęciu działalności

Post autor: Bartuś »

W pełni się zgadzam z tym, że nie ma żadnego sensu wszystkiego brać w kontekście dbania o firmę na siebie, wiem, że ma się przekonanie że samodzielnie się wszystko najlepiej zrobi, ale ostatecznie robi się też sobie tylko krzywdę, ja za pośrednictwem firmy https://teamquest.pl/ akurat zatrudniam pracowników i to jaki ciężar mi odpadł jest niewiarygodne
stolarską3

Re: Pomoc przy rozpoczęciu działalności

Post autor: stolarską3 »

Szukasz na zamówienie indywidualny projekt konstrukcji stalowej dla firmy maszyny stolarskie https://www.eci.com.pl/1159-maszyny-do-drewna-maszyny-stolarskie-do-obrobki-drewna to chleb powszedni. Dlatego jeśli potzrebujesz nietypowego zamówienia na podesty albo przyczepy przemysłowe, to zwróć się o pomoć do tej firmy. Ja zamówiłem drabine ewakuacyjną do mojego budynku i jest super jakości.
fiołek

Re: Pomoc przy rozpoczęciu działalności

Post autor: fiołek »

Jak chcesz aby ktoś Ci pomagał to nie polecam takich rozwiązań, lepiej budowac biznes samemu. Na stronie jaką jest https://goidea.pl/filemaker.php mozesz jednak postawic sobie aplikację która może ułatwic Ci niektóre procesy jak na przykład reklama, czy organizacja zadań.
Awatar użytkownika
irkaa
Posty: 86
Rejestracja: 08 lut 2020, 0:09

Re: Pomoc przy rozpoczęciu działalności

Post autor: irkaa »

Ja otwierając drugi oddział firmy, postawiłam od samego początku od sprawnie poprowadzonej kampanii marketingu internetowego. Tu wszystko ogarniali ludzie od http://3marketing.pl/ którzy zaczęli budować zainteresowanie marką nim nastąpiło otwarcie dzięki czemu na start było całkiem sporo zapytań ofertowych.
Tuptuś

Re: Pomoc przy rozpoczęciu działalności

Post autor: Tuptuś »

Prowadząc własną działalność gospodarczą, warto mieć dobrego doradcę podatkowego. Sama korzystam z usług tej kancelarii https://www.kancelaria-walterowicz.pl/d ... podatkowe/ od wielu lat i jestem bardzo zadowolona. Niejednokrotnie pomogli mi uniknąć problemów z urzędem skarbowym.
Awatar użytkownika
modny
Posty: 189
Rejestracja: 30 cze 2020, 22:17

Re: Pomoc przy rozpoczęciu działalności

Post autor: modny »

Myślę, że wiele rzeczy przy naszej działalności możemy zrobić samodzielnie i póki co mi się wszystko udaje tak jak to sobie założyłem. Na pewno mogę każdemu polecić czytanie bloga https://www.gamfi.com/blog/ gdzie dokładnie opisano to jak wygląda kwestia pracowników oraz różnych metod aktywizacji.

odkurzacz zelmer cobra 2010
Awatar użytkownika
igunia
Posty: 100
Rejestracja: 24 lip 2019, 9:35

Re: Pomoc przy rozpoczęciu działalności

Post autor: igunia »

Może warto już od rozpoczęcia działalności współpracować z agencją marketingową https://mwp.org.pl/ ? Zawsze to jest jakaś opcja, bo dzięki temu z każdym dniem coraz więcej osób się o nas dowiaduje. A dzięki temu dostajemy nowe zlecenia na i nasza firma i jej obroty non stop się będą kręcić.
Awatar użytkownika
franka
Posty: 67
Rejestracja: 10 wrz 2020, 12:26

Re: Pomoc przy rozpoczęciu działalności

Post autor: franka »

Takową miałam od agencji http://marketing-net.pl/ która od wielu lat zajmuje się marketingiem internetowym. Poznali moje oczekiwania, markę i pod to dopasowali kampanię marketingu internetowego. W ten oto sposób umiejętnie docierali do klientów, budując świadomość nowej marki na rynku.
ŁukaszM

Re: Pomoc przy rozpoczęciu działalności

Post autor: ŁukaszM »

Rozpoczęcie własnej działalności to bardzo ważny etap w rozwoju. O tym jaki biznes wybrać będzie decydowało w głównej mierze zapotrzebowanie na rynku lokalnym. To zawsze jest punkt wyjściowy każdego pomysłu. Trudno nie zgodzić się z jednym, w różnych regionach kraju będzie zapotrzebowanie na innego rodzaju usługi. Dlatego tak ważne jest zlecenie badania rynku jakiejś firmie analitycznej. Pozwoli to na wybranie najlepszego biznesplanu. Poza tym warto też rozejrzeć się za nowym samochodem. Większość przedsiębirców wybiera jednak leasing ze względu na korzyści jakie daje. Jedną z nich jest likwidacja szkód w leasingu pozwająca na zmniejszejnie kosztów w razie wypadku. Więcej na ten temat przeczytamy na stronie Nissana.

konopia leczy nowotwory
kariina

Re: Pomoc przy rozpoczęciu działalności

Post autor: kariina »

Szczerze mówiąc ja myślę o tym by postawić na mercedes leasing https://leasing.sos.pl/blog/biore-auto- ... ie-zaczac/ . Właśnie można tutaj znaleźć bardzo wiele szczegółowych informacji na ten temat, więc może jednak to będzie dla was dobre rozwiązanie
ountie

Re: Pomoc przy rozpoczęciu działalności

Post autor: ountie »

Pomocne na pewno będzie zlecenie części zadań profesjonalnych firmom np. takich jak księgowość czy kadry i płace. Tutaj należy nadmienić AFORTI AC jako rzetelną i godną zaufania firmę oferującą kompleksowe usługi w tym zakresie
ODPOWIEDZ