Potrzebny radca prawny

Dobre rady na każdy temat. Rozmawiamy o swoich wątpliwościach, kłopotach i szukamy rozwiązań.
Awatar użytkownika
Fryderyk_76
Posty: 1
Rejestracja: 17 cze 2021, 9:58

Potrzebny radca prawny

Post autor: Fryderyk_76 »

Konsultowaliście się kiedykolwiek z radcą prawnym? Może korzystaliście z usług poradniasalomon.pl? Pytam, bo sam zamierzam się tam wybrać, a wypadałoby się upewnić, czy faktycznie warto. Co radzicie w takiej sytuacji?
Awatar użytkownika
Delia1973
Posty: 1
Rejestracja: 24 cze 2021, 13:21

Re: Potrzebny radca prawny

Post autor: Delia1973 »

Według mojej opinii w Poradni Salomon pracuje świetny radca prawny Łódź, który bez wahania odpowie na każde twoje pytanie i rozwieje wszelkie wątpliwości. Sama zresztą byłam tam na konsultacji i w razie potrzeby na pewno będę wracać.
figaró

Re: Potrzebny radca prawny

Post autor: figaró »

Jeśli chodzi o mnie, to należytej pomocy udzielił nam radca prawny https://www.adamczewska.com.pl/oferta . A wsparcie te opierało się na kwestii związanej z obsługą prawą właścicieli powierzchni leśnych. Sam należę do takich osób i muszę przyznać, że wiele niejasności stało się dla mnie bardziej oczywistych.
jolką

Re: Potrzebny radca prawny

Post autor: jolką »

Hm, radca prawny to dobre rozwiązanie szczególnie jeśli nie znacie się na żadnym zapisie prawa. Proponuje rozmowę z kancelarią Sobczak Maciejewska Zając. Panie są mocno doświadczone, kompetentne i profesjonalne, a na tym wam teraz powinno w większej mierze zależeć.
adaam

Re: Potrzebny radca prawny

Post autor: adaam »

Uważam, że warto rozważyć potencjalną współpracę z przedsiębiorstwem dostępnym pod adresem https://kancelariarzucidlo.pl/ . Kancelaria ta świadczy wysokiej jakości usługi radcy prawnego, co czyni jej ofertę niezwykle atrakcyjną.
ODPOWIEDZ