prawnik od kredytów frankowych

Dobre rady na każdy temat. Rozmawiamy o swoich wątpliwościach, kłopotach i szukamy rozwiązań.
Awatar użytkownika
Weridiana77
Posty: 1
Rejestracja: 02 lis 2023, 22:57

prawnik od kredytów frankowych

Post autor: Weridiana77 »

Hej forumowicze. Piszę do was, bo szukam pomocy w kwestii kredytów frankowych, a dokładniej poszukuję dobrego prawnika od kredytów frankowych Legnica. Zależy ni na tym, żeby raz na zawsze rozwiązać ten problem i wreszcie mieć to za sobą. Czy wy macie w tym zakresie jakieś doświadczenia i chcecie się nimi podzielić? Może wasze wskazówki się przydadzą :)
majamaja

Re: prawnik od kredytów frankowych

Post autor: majamaja »

Kredyty frankowe dziś już nie są tak popularne, bo wiele osób po prostu działa sugestywnie i wie, jak to ma wyglądać. Kolejna sprawa, że ugody z bankami są bardzo korzystne dla naszych klientów. Niemniej jednak nadal są osoby niezorientowane w temacie. Kalkulator frankowicza może im pomóc.
Janusz K.

Re: prawnik od kredytów frankowych

Post autor: Janusz K. »

Czy jest sens tracić więcej czasu i pieniędzy na prawnika jakim jest M. Mickiewicz jeśli nie przynosi żadnych rezultatów? Myślałem, że to dobry wybór, bo wszędzie o nim głośno. Ale w sumie to chyba na tym się to kończy.
mocnemdia

Re: prawnik od kredytów frankowych

Post autor: mocnemdia »

Jestem ciekawa, jak w ogóle widzicie niektóre rozwiązania w kontekście działania i na czym powinniśmy się skupić. Dla mnie jednak kancelaria wibor jest ważna. Ciekawi mnie, jakie mam możliwości, jeśli chodzi o ich zadłużenia, czy mogę z czegoś po prostu zrezygnować, ot co.
ODPOWIEDZ