Przedszkole w Warszawie

Dobre rady na każdy temat. Rozmawiamy o swoich wątpliwościach, kłopotach i szukamy rozwiązań.
Awatar użytkownika
Martusia
Posty: 61
Rejestracja: 07 paź 2019, 20:28

Przedszkole w Warszawie

Post autor: Martusia »

Przeprowadzam się do Warszawy, już mam praktycznie wszystko dograne, ale jeszcze zostaje kwestia wyboru przedszkola dla dzieci - dokładnie dla dwójki. W Łodzi chodziły do prywatnej i było bardzo dobrze, więc chyba w stolicy też będziemy takiej szukać. Wszystkie sugestie mile widziane.
Awatar użytkownika
Marioolka
Posty: 75
Rejestracja: 15 sie 2019, 14:36

Re: Przedszkole w Warszawie

Post autor: Marioolka »

Gratulacje, Warszawa super miasto, mi było na początku trudno się przyzwyczaić, no ale ja przeprowadzałam się z mniejszej miejscowości, u Ciebie nie powinno być większego problemu. Ja zapisałam córkę do Te Vizji (przedszkole na Wawrze) i szybko się tu odnalazła, bardzo dobrze już mówi po angielsku jak na swój wiek. Szkołę podstawową od nich też wybierzemy.
Awatar użytkownika
Arnie
Posty: 115
Rejestracja: 20 mar 2020, 18:05

Re: Przedszkole w Warszawie

Post autor: Arnie »

Te przedszkole na Wawrze i nam się spodobało. Te Vizja to świetni nauczyciele i kreatywne, bardzo rozwojowe zajęcia, w moich czasach o czymś takim nie było mowy. Najważniejsze jest to, że dzieci chętnie wstają i chodzą do przedszkola i to jest najlepszą rekomendacją.
Awatar użytkownika
Baronowa
Posty: 38
Rejestracja: 25 mar 2020, 16:22

Re: Przedszkole w Warszawie

Post autor: Baronowa »

Ja to jeszcze nie wiem czy postawie na prywatne, czy też publiczne przedszkole, ale może być też tak, że nawet nie uda nam się dostać do publicznego, wiem, że bywają z tym problemy. No ale jak tak zachwalacie prywatne to może i nawet lepiej by się stało jakbyśmy nie dostali przydziału.
Awatar użytkownika
MartaDuży
Posty: 41
Rejestracja: 07 paź 2019, 21:35

Re: Przedszkole w Warszawie

Post autor: MartaDuży »

Tylko Te Vizja jeżeli chodzi o Warszawę, a i też jak przeglądałam ich stronę to widziałam, że w innych miastach też mają swoje placówki, no ale na Warszawie się skupiają. Na wspomnianym Wawrze jest też podstwówka, więc ścieżka edukacyjna dla Twojego dziecka będzie już zapewniona. To co mnie pozytywnie zaskoczyło to, to że praktycznie od razu przy problemach pandemicznych zadbali o ciągłość realizacji programu nauczania.
Gabi33Ł

Re: Przedszkole w Warszawie

Post autor: Gabi33Ł »

Teraz wiadomo wszystko jest wstrzymane jeżeli chodzi o covid 19 ale jak już wszystko wróci do normy to polecam zapoznać się już z oferta tego przedszkola https://przedszkole-promyk.pl/kontakt/. Moja córka do tego przedszkola chodzi i jesteśmy z mężem bardzo zadowoleni.
miśu

Re: Przedszkole w Warszawie

Post autor: miśu »

Ja również polecam Tequestę, moim zdaniem jeśli chodzi o przedszkola językowe to nie ma sobie równych. Wysoki poziom nauczania, ciekawa oferta zajęć dodatkowych, super kadra i dyrekcja - czy można chcieć czegoś więcej. Moje dziecko jest aktualnie w grupie 4-latków, czyli lwiątek, którymi opiekuje się p. Ania, p. Justyna i Ms. Jessica.
Awatar użytkownika
Mriolka
Posty: 70
Rejestracja: 08 paź 2019, 7:18

Re: Przedszkole w Warszawie

Post autor: Mriolka »

Tych nie brakuje, wybór będziecie mieć duży, szczególnie pod kątem prywatnych przedszkoli, ja wśród takich się rozglądam. Dobre przedszkole to takie, w którym przedszkolanki mają super podejście, starają się w pracy, a Te Vizja Wawer na pewno takie osoby zatrudnia, no i też jest tu dużo angielskiego.
Śliffka

Re: Przedszkole w Warszawie

Post autor: Śliffka »

Udało wam się zapisać do publicznego? U mnie niestety nie było łatwo i też nie walczyłam tylko od razu zaczęłam się starać o prywatne przedszkole. W sumie nie jest to takie drogie jak mi się zdawało, a widzę, że dzieci mają tak dużo więcej fajnych, kreatywnych zajęć, warsztatów. To się ceni. Dlatego też polecam Te Vizje.
Kaśieńska

Re: Przedszkole w Warszawie

Post autor: Kaśieńska »

Jak właśnie już nastawiliście się na prywatne to koniecznie trzeba wziąć pod uwagę Te Vizje. Szkoda tylko, że nie mają więcej placówek, ja akurat nie mam żadnej blisko i nie zdecydowałam się na tak dalekie dojeżdżanie. Znajoma mieszka na Wawrze i ma tu blisko, bardzo sobie chwali. Dużo mi opowiada i jest tam super!
Marcicyć

Re: Przedszkole w Warszawie

Post autor: Marcicyć »

Jeżeli chodzi o prywatne przedszkole, zdecydowanie polecam właśnie kontakt z http://przedszkole-promyk.pl/, bardzo fajne, kameralne, rodzinne przedszkole, gdzie każdy się czuje po prostu bardzo dobrze i gdzie dzieci są dopilnowane i zadowolone. Dzięki temu dzieci będą zadowolone, będą miały możliwość rozwoju
Iśa

Re: Przedszkole w Warszawie

Post autor: Iśa »

Dużo dobrego mogę powiedzieć na temat prywatnego przedszkola językowego Tequesty na Białołęce - bardzo wysoki poziom,
fajne, kreatywne zajęcia, Pani Dyrektor z ciepłym i indywidualnym podejściem do dzieci, cudowne nauczycielki - w szczególności Pani Kasia jest uwielbiana przez dzieci. W okresie lockdownu zajęcia odbywały się zdalnie, teraz maluchy wróciły do zdezynfekowanych i czystych sal :)
Cyśia

Re: Przedszkole w Warszawie

Post autor: Cyśia »

Znam tylko jedno przedszkole w Warszawie, które polecają wszyscy, mianowicie chodzi mi o https://fiqmiku.pl/. Mają bardzo dużo zajęć dodatkowych oraz dobrze wykfalifikowaną kadrę, która ma super podejście do dzieci. Jeśli zależy wam na języku angielskim, to tam jest na najlepszym poziomie ;)
Miśka

Re: Przedszkole w Warszawie

Post autor: Miśka »

My wybraliśmy prywatną placówkę dwujęzyczną Tequestę i jak na chwilę obecną jesteśmy zadowoleni z podjętej decyzji. Placówka spełnia wszystkie wymogi sanitarno-epidemiczne, wyróżnia ją wysoki poziom nauczania oraz kreatywne zajęcia dodatkowe. Mój synek uwielbia swoje przedszkole, nawet w sobotę się budzi i mówi że chce do przedszkola.
kaśulka

Re: Przedszkole w Warszawie

Post autor: kaśulka »

Moja coreczka chodzila do jednego przedszkola ale nie podobalo jej sie, panie byly srednio sympatyczne i cora plakala jak miala chodzic w to miejsce. Przenioslam ją do innego z dobrymi opiniami w Piasecznie http://www.alaikot.pl/ i tutaj chodzi zadowolona szczesliwa i pogodna
baśka

Re: Przedszkole w Warszawie

Post autor: baśka »

Miśka pisze: ↑31 maja 2021, 22:51 My wybraliśmy prywatną placówkę dwujęzyczną Tequestę i jak na chwilę obecną jesteśmy zadowoleni z podjętej decyzji. Placówka spełnia wszystkie wymogi sanitarno-epidemiczne, wyróżnia ją wysoki poziom nauczania oraz kreatywne zajęcia dodatkowe. Mój synek uwielbia swoje przedszkole, nawet w sobotę się budzi i mówi że chce do przedszkola.
Polecam, polecam, polecam - Tequesta to najlepsze przedszkole językowe w całej Warszawie :)
KarolinaĆ89

Re: Przedszkole w Warszawie

Post autor: KarolinaĆ89 »

Jeżeli mogę kogoś polecić w Warszawie to tylko Entliczek Pętliczek http://www.przedszkoleentliczek.pl/# . Moja córka tam chodzi i widać jak bardzo rozwinęła się w przeciągu tych lat. W przedszkolu mają bardzo fajne zajęcia i fajne ciocię , które są bardzo miłe i pomocne.
Cyśia

Re: Przedszkole w Warszawie

Post autor: Cyśia »

Jeśli szukacie przedszkola w Warszawie, to zdecydowanie polecam https://www.fiqmiku.pl/. Jest to przedszkole, które na pewno was nie zawiedzie. W ich przedszkolu wiedzą, jak trzeba zadbać o rozwój dziecka, w jakie umiejętności należy go wyposażyć, aby ułatwić mu start w szkole.
jolanta.zmys

Re: Przedszkole w Warszawie

Post autor: jolanta.zmys »

Każdego rodzica czeka taki czas, kiedy musi zdecydować się na przedszkole. Wybór takiego przedszkole wbrew pozorom nie jest taki łatwy. W końcu oddając nasze pociechy w obce ręce chcemy mieć pewność, że nic im nie grozi, że będą bezpieczne. Zwracamy uwagę na wiele spraw a zapominamy o podstawach np. dywany z atestem do przedszkola, czy nasze dzieci spędzające pół dnia na dywanie w przedszkolu są bezpieczne? Polecam artykuły na stronie https://pastelowydom.pl/dywan-do-przeds ... teryzowac/
ODPOWIEDZ