Przenośny klimatyzator

Dobre rady na każdy temat. Rozmawiamy o swoich wątpliwościach, kłopotach i szukamy rozwiązań.
Awatar użytkownika
Radomira_92
Posty: 1
Rejestracja: 05 gru 2021, 0:01

Przenośny klimatyzator

Post autor: Radomira_92 »

Co sądzicie o przenośnych klimatyzatorach? Wydaje mi się, że w moim mieszkaniu trudno będzie zamontować ścienną klimę, dlatego po głowie chodzi mi wersja mobilna. Chciałabym to załatwić przed sezonem letnim :) Nie mam pewności czy taka klimatyzacja będzie wystarczająca, więc pomyślałam że może ktoś z was mi podpowie co i jak. Mogę liczyć na jakieś rady i wskazówki?
Awatar użytkownika
Albertyna1995
Posty: 1
Rejestracja: 27 sty 2022, 3:57

Re: Przenośny klimatyzator

Post autor: Albertyna1995 »

My z mężem zdecydowaliśmy się na klimatyzator ścienny split, bo jednak jest bardziej wydajny i nie zużywa tak dużo energii elektrycznej. Też przez jakiś czas braliśmy pod uwagę klimatyzator mobilny, ale doszliśmy do wniosku, że nam nie wystarczy. Dużo zależy od tego jakie masz oczekiwania względem takiej instalacji. Mam nadzieję, że chociaż trochę pomogłam :D
kokos

Re: Przenośny klimatyzator

Post autor: kokos »

Jeśli zastanawiasz się nad klimatyzatorem marki Chigo, warto skonsultować się z ekspertami z firmy https://www.climapolska.com.pl/klimatyzatory-chigo/. Ich specjaliści mogą doradzić Ci w wyborze odpowiedniego modelu i zapewnić profesjonalny montaż oraz serwis urządzenia. Skontaktuj się z nimi, aby uzyskać więcej informacji.
ODPOWIEDZ