Reklama dla firmy online

Dobre rady na każdy temat. Rozmawiamy o swoich wątpliwościach, kłopotach i szukamy rozwiązań.
Awatar użytkownika
żywia
Posty: 1
Rejestracja: 29 paź 2020, 14:14

Reklama dla firmy online

Post autor: żywia »

Hej! Zależy mi na posiadaniu profesjonalnej strony WWW, która byłaby swoistą wizytówką mojej firmy. Tak się zastanawiam, czy nie zlecić tego agencji Perspektiw, bo słyszałam, że całkiem dobrze się w tym odnajdują. Korzystaliście z ich usług?
Awatar użytkownika
Zuzanna1994
Posty: 1
Rejestracja: 23 lip 2020, 8:33

Re: Reklama dla firmy online

Post autor: Zuzanna1994 »

Specjalistom z agencji Perspektiw poza tworzeniem stron i sklepów nie jest też obce pozycjonowanie stron internetowych. Myślę, że zlecenia realizują na wysokim poziomie, a do dlatego, że dokładnie słuchają, co ma do powiedzenia klient. Polecam.
wańka

Re: Reklama dla firmy online

Post autor: wańka »

Działania mające na celu zwiększenie pozycji i budowanie wizerunku w sieci nie sa czymś prostym - algorytmy zmieniają się często, trzeba wiedzieć kiedy i jak zadziałać by się udało. jednak z profesjonalistami to realne i to na dłużej. Na blogu https://adnext.pl/blog/ jest wiele ciekawych wpisów na czym polegają te działania i czemu warto. Super sprawa, zachęcam
Awatar użytkownika
seven_sins
Posty: 84
Rejestracja: 17 sie 2019, 22:18

Re: Reklama dla firmy online

Post autor: seven_sins »

Na pewno ciekawą formą reklamy jest marketing internetowy, który w swojej ofercie ma agencja https://virtualpeople.pl/case-study . Jest to połączenie strategii, analityki i odpowiednich kanałów, co pozwala realizować kampanie z bardzo precyzyjnie wyznaczonymi celami
Awatar użytkownika
mado
Posty: 149
Rejestracja: 28 cze 2019, 1:07

Re: Reklama dla firmy online

Post autor: mado »

Są różne formy reklamy, zależy jaka dla danej firmy jest najbardziej odpowiednia i skuteczna. W pracy zawsze obowiązków jest dużo. Lepiej sobie notować wszystko, najlepiej w jednym miejscu jak czytałam na https://www.ale24.pl/2020/12/03/dlaczeg ... lendarzem/ . Inaczej można o czymś ważnym zapomnieć.
Awatar użytkownika
Martusia
Posty: 61
Rejestracja: 07 paź 2019, 20:28

Re: Reklama dla firmy online

Post autor: Martusia »

Nie tylko online, ale warto postawić na tego typu reklamy. W swoich kampaniach warto też pomyśleć o wykorzystaniu modelek, hostess od https://papilioagency.com/modelki/arlamow/ Świetnie te powinny się sprawdzić.
Awatar użytkownika
elzunia
Posty: 68
Rejestracja: 27 cze 2019, 16:40

Re: Reklama dla firmy online

Post autor: elzunia »

JA korzystałam z usług agencji https://www.cleveragency.pl/prowadzenie-linkedin maja najlepsze i najbardziej solidne podejscie do klienta a do tego super działają w social mediach.
Awatar użytkownika
franka
Posty: 67
Rejestracja: 10 wrz 2020, 12:26

Re: Reklama dla firmy online

Post autor: franka »

No tutaj polecę ludzi od http://divero.com.pl/ którzy dla mnie mocno pomogli jeśli chodzi o reklamę w sieci. Wiedzieli jakie mam oczekiwania oraz jakie mam możliwości, na podstawie czego pokierowali kompletną kampanią marketingu internetowego. W ten sposób znacząco zwiększyli widoczność mojej marki.
Awatar użytkownika
show
Posty: 62
Rejestracja: 12 sty 2020, 21:43

Re: Reklama dla firmy online

Post autor: show »

żywia pisze: ↑05 gru 2020, 5:45 Hej! Zależy mi na posiadaniu profesjonalnej strony WWW, która byłaby swoistą wizytówką mojej firmy. Tak się zastanawiam, czy nie zlecić tego agencji, bo słyszałam, że całkiem dobrze się w tym odnajdują. Korzystaliście z ich usług?
To poszukaj firm, które oferują tworzenie stron dla firm. Tutaj masz namiar na inną firmę tego typu https://stronywww-lodz.pl/
Grażyna

Re: Reklama dla firmy online

Post autor: Grażyna »

Bardzo ciekawe badania prowadzi firma https://www.znajdzreklame.pl/blog/rekla ... lamie-ooh/ one dotyczą widoczności w czasie rzeczywistym czyi przełom w reklamie OOH. Zobaczcie co takie badania wykazały i dlaczego warto je wykonywać. Firma ta to profesjonaliści z doświadczenie w tej branż y i reklamie.
mrożek

Re: Reklama dla firmy online

Post autor: mrożek »

Reklama to bardzo ważna rzecz ale nie opieraj jej jedynie na internecie, warto będzie zainteresowac się drukarnią taką jak https://www.jkbprint.pl/ w której możesz drukowac ulotki, wizytówki oraz rollupy, każda firma powinna miec zapas ulotek dla swoich klientów gdy chcą poczytac o usługach.
Kaśiunia

Re: Reklama dla firmy online

Post autor: Kaśiunia »

Bardzo dobrym pomysłem na reklamę może okazać się jakaś akcja promocyjna i stworzenie do niej landing page. Dzięki takiemu zabiegowi, osoba zainteresowana promocją, będzie miała wszystkie niezbędne informacje na jednej stronie. Ponadto tego typu serwisy mogą dobrze wpływać na zbieranie ruchu organicznego z wyszukiwarek internetowych.
Awatar użytkownika
igunia
Posty: 100
Rejestracja: 24 lip 2019, 9:35

Re: Reklama dla firmy online

Post autor: igunia »

No bez tego to dziś raczej tak ciężko jest prowadzić firmę, o czym sama się przekonałam. Jednak po czasie nawiązałam współprace z agencją http://ebi-marketing.pl/ i to zmieniło kilka rzeczy. Specjalizują się w działaniach marketingu internetowego, więc poprzez odpowiednio dobrane techniki pod moją działalność, zdecydowanie zwiększyli widoczność marki w sieci.
Awatar użytkownika
irkaa
Posty: 86
Rejestracja: 08 lut 2020, 0:09

Re: Reklama dla firmy online

Post autor: irkaa »

No w takim przypadku nie ma chyba wątpliwości, że należy skupić się na technikach marketingu internetowego, gdzie mogę polecić ludzi od http://agencjalightup.pl/ . Działali dla mojego sklepu online, docierając różnymi kanałami komunikacyjnymi do potencjalnych odbiorców i wpływając pozytywnie na zainteresowanie marką.
Młody

Re: Reklama dla firmy online

Post autor: Młody »

Znaczenie odpowiedniego doboru influencerów nie może być przecenione w kontekście kampanii marketingowych. Profesjonalne agencje takie jak https://tearsofjoy.pl/ oferują narzędzia do śledzenia wyników, co umożliwia optymalizację kampanii w czasie rzeczywistym. Dzięki temu firmy mogą lepiej zrozumieć zwrot z inwestycji oraz efektywność prowadzonych działań.
ODPOWIEDZ