reklama

Dobre rady na każdy temat. Rozmawiamy o swoich wątpliwościach, kłopotach i szukamy rozwiązań.
gość

reklama

Post autor: gość »

Hej! Zależy mi na posiadaniu profesjonalnej strony WWW, która byłaby swoistą wizytówką mojej firmy. Tak się zastanawiam, czy nie zlecić tego agencji Perspektiw, bo słyszałam, że całkiem dobrze się w tym odnajdują. Korzystaliście z ich usług? A możecie namiary na kogoś innego wartego uwagi?
Awatar użytkownika
irkaa
Posty: 86
Rejestracja: 08 lut 2020, 0:09

Re: reklama

Post autor: irkaa »

Z ich usług nie korzystałam, ale jeśli wiesz że się sprawdzą to wydaje mi się, że ma co się nawet zastanawiać. U mnie marketingiem internetowym zajmuje się agencja http://agencjawomm.pl/ z którą współpracuję już ładnych kilka lat. Kilkanaście kampanii reklamowych już mamy przeprowadzonych które przyniosły mi bardzo dużo nowych zamówień.
Awatar użytkownika
franka
Posty: 67
Rejestracja: 10 wrz 2020, 12:26

Re: reklama

Post autor: franka »

Zajmuje się developerką i to taką - luksus. Uwierzcie że ciężko wypromować apartamenty, szukałam czegoś oryginalnego jedyne sensowe rozwiązania zaproponowała mi firma Twogecko https://twogecko.pl/casestudies/hevenia ... ium=03_csh także ze swojej strony ja polecam ich.
Awatar użytkownika
braver
Posty: 110
Rejestracja: 15 lip 2019, 16:25

Re: reklama

Post autor: braver »

Wybierz firmę, która ma doświadczenie w tworzeniu stron i będzie mogła ją stworzyć tak, że będzie zarówno czytelna, a także funkcjonalna. Także o reklamowaniu strony nie zapomnij, bo to bardzo ważne. W kwestii marketingu internetowego bardzo wielu ważnych i ciekawych informacji możesz się z tego bloga http://adrenalinemd.pl/ dowiedzieć
Ostatnio zmieniony 05 kwie 2021, 22:22 przez braver, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
igunia
Posty: 100
Rejestracja: 24 lip 2019, 9:35

Re: reklama

Post autor: igunia »

Jeśli któryś z moich znajomych pyta mnie jak to robię że mam tak dobrze prosperującą firmę to odpowiadam że inwestuję w marketing. Praktycznie non stop zlecam agencji http://eyyam.pl/ koleje kampanie które to promują moje nowe produkty i interes non stop dzięki temu się kręci.
ODPOWIEDZ