Rozwód

Dobre rady na każdy temat. Rozmawiamy o swoich wątpliwościach, kłopotach i szukamy rozwiązań.
Awatar użytkownika
smutek
Posty: 306
Rejestracja: 15 wrz 2019, 18:14

Rozwód

Post autor: smutek »

Cześć. Słuchajcie, mam taką sprawę, że potrzebuję pilnie namiaru na jakąś sprawdzoną kancelarię, która specjalizuje się w rozwodach. Czasami przychodzi taki dzień, że trzeba podjąć decyzję o rozstaniu i potrzebuje kogoś, kto pomoże mi w tym od strony prawnej. Słyszałam, że ta kancelaria: https://www.rozwod-warszawa.pl/ ma bardzo dobre opinie. Znacie ją?
Awatar użytkownika
chmurka
Posty: 4
Rejestracja: 17 sie 2020, 9:40

Re: Rozwód

Post autor: chmurka »

Tak, znam tę kancelarię, ponieważ mój brat z niej korzystał podczas swojego rozwodu. Pan Budrewicza ma ogromne doświadczenie w rozwodach i pomoże Ci przejść przez to szybko i prawie bezboleśnie :) Możesz śmiało się do niego odezwać
Awatar użytkownika
zero
Posty: 265
Rejestracja: 10 wrz 2019, 23:40

Re: Rozwód

Post autor: zero »

Ja również bardzo polecam korzystać z pomocy Pana Budrewicza. Jest profesjonalny i konkretny, dodatkowo na ogromną empatię dla swoich klientów.
Awatar użytkownika
Baronowa
Posty: 38
Rejestracja: 25 mar 2020, 16:22

Re: Rozwód

Post autor: Baronowa »

Jest tu trochę formalności do załatwienia i nie jest to na pewno proste. Przecież rzadko kiedy rozwodzimy się dwa razy, najczęściej nie mamy pojęcia jak to w ogóle prawnie wygląda. Trzeba przygotować tu odpowiednie dokumenty rozwodowe. Sprawdźcie sobie tu kancelarie https://lexperiens.pl/rozwod/dokumenty- ... okumentow/ i ich pomoc. Znajdziecie tu pełen wykaz dokumentów do rozwodu. Na pewno też świetnie się zajmą waszą sprawą rozwodową.
Awatar użytkownika
modny
Posty: 189
Rejestracja: 30 cze 2020, 22:17

Re: Rozwód

Post autor: modny »

Z pewnością nie jest to nic przyjemnego, ale czasami jest to ostateczne wyjście z danej sytuacji. Ja jestem zdania, że jeśli chodzi o sam rozwód to jak najbardziej to jest ostateczność. Gdy już nie ma wyjścia to polecam lekturę https://prawoprosto.pl/jak-przeprowadzic-rozwod/ abyśmy wiedzieli jak taki rozwód przeprowadzić.
Awatar użytkownika
mado
Posty: 149
Rejestracja: 28 cze 2019, 1:07

Re: Rozwód

Post autor: mado »

Rozwód do przyjemnych sytuacji nie należy. Ale jeśli już do takiego dochodzi, to zdecydowanie lepiej polegać na kimś z wiedzą i doświadczeniem. Tak jak ja na pani adwokat Barbarze Węgłowskiej z kancelarii Węgłowski w Szczecinie. Bardzo rzeczowa, konkretna i empatyczna, z dużym doświadczeniem widać.
Awatar użytkownika
monka
Posty: 440
Rejestracja: 31 sie 2019, 21:05

Re: Rozwód

Post autor: monka »

Bardzo mi przykro, że spotkała Ciebie taka sytuacja - decyzja o rozwodzie nigdy nie należy do najłatwiejszych, a cała sprawa rozwodowa jest bolesnym doświadczeniem. Na pewno teraz będziesz potrzebować dobrego prawnika. Polecam skontaktować się z kancelarią hilarowicz, która znajduje się w Opolu. Widziałam, że zajmują się też sprawami rozwodowymi, więc powinni Ci pomóc. Na stronie: https://kancelariahilarowicz.pl/kontakt znajdziesz dane kontaktowe.
ODPOWIEDZ